Z našeho blogu

Jaký byl autobusový veletrh BUS SHOW Nitra?

 • Na našem stánku se vystřídali snad všichni dopravci ze Slovenska a někteří přijeli také z ČR. Představili jsme novou realizaci internetu do zastávek v rámci projektu SMART CITY a také SW nádstavby k našim Wi-Fi routerům, které dopravcům pomáhají v reálném provozu.
  Každý den jsme namíchali kolem 60 drinků mojita. Naši anketu o používání internetu ve veřejné dopravě vyplnilo prostřednictvím Wi-Fi stránky 32 návštěvníků stánku. Na náš Wi-Fi point v autobuse se připojilo 82 osob.
  Provozovali jsme také internet ve vstupní hale, kde se připojilo k Wi-Fi pointu po dobu veletrhu 86 uživatelů. Wi-Fi zóna zasahovala od autobusu také k vedlejší kavárně.  Všichni si tak mohli vyzkoušet internet zdarma na hotspotu MOBILBOARD.
  Zažili jsme horko a také několik průtrží mračen. Nyní můžeme říci, že první ročník letního veletrhu se nakonec vydařil. Naše pojetí velkého barevného autobusu jako MOJITO BAR se všem líbilo a to je hlavní.
  Děkujeme za návštěvu všem hostům!
  Jaký byl autobusový veletrh BUS SHOW Nitra? Jaký byl autobusový veletrh BUS SHOW Nitra? Jaký byl autobusový veletrh BUS SHOW Nitra? Jaký byl autobusový veletrh BUS SHOW Nitra? Jaký byl autobusový veletrh BUS SHOW Nitra? Jaký byl autobusový veletrh BUS SHOW Nitra? Jaký byl autobusový veletrh BUS SHOW Nitra? Jaký byl autobusový veletrh BUS SHOW Nitra? Jaký byl autobusový veletrh BUS SHOW Nitra? Jaký byl autobusový veletrh BUS SHOW Nitra?

  Zpět na výpis