Z našeho blogu

Rozšiřujeme síť reklamních ploch v Praze o digitální LED OBRAZOVKU

 • MOBILBOARD spustil nový velkoplošný reklamní formát přímo v centru Prahy na Národní, na Obchodním domě Máj.


  S přicházející podzimní reklamní sezónou vstupujeme na mediální trh s čerstvou NOVINKOU. Aktuální nabídku pohyblivých OOH formátů, Wi-Fi reklamy a síť digitálních LCD obrazovek v transportu jsme od září nově doplnili VELKOPLOŠNOU LED OBRAZOVKOU v samotném centru pražské metropole.

  Exkluzivní DOOH nosič, který se nachází na lukrativní pražské adrese, nabídne klientům atraktivní pohyblivý formát pro klíčové kampaně, vysokou frekvenci zásahu, zajímavý počet zobrazení a živý přenos reklamy ve dne i v noci. Nespornou výhodou je bezesporu neomezenost kreativního řešení a dokonalý vizuální zážitek pro samotné příjemce sdělení.

  Našim cílem je nabídnout klientům propojení pohyblivého outdooru s digitálními médii a budovat tak cestu pro kooperaci těchto nosičů, které jednotlivě mají v média mixu svou významnou pozici a vzájemně se skvěle podporují.  

  Dává nám smysl, abychom stávající pokrytí Prahy autobusy s pohyblivými formáty doplnili o panel s pohyblivou reklamou v centru.
  Taktéž nám dává smysl ke stávajícím 2 tisícům digitálních LCD obrazovek ve veřejné dopravě, které mají po celé republice regionální zacílení, doplnit exkluzivní LED panel pro digitální image reklamu.

  Děláme projekty, které mají smysl a jsou spojené s dopravou a městem.
  Jsme zde pro malé i velké zákazníky.
  Rozšiřujeme síť reklamních ploch v Praze o digitální LED OBRAZOVKU Rozšiřujeme síť reklamních ploch v Praze o digitální LED OBRAZOVKU Rozšiřujeme síť reklamních ploch v Praze o digitální LED OBRAZOVKU Rozšiřujeme síť reklamních ploch v Praze o digitální LED OBRAZOVKU

  Zpět na výpis