Z našeho blogu

Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru

 • Co může být pro reklamní agenturu větší výzvou a odměnou než realizace kreativních kampaní pro významné klienty? V minulém roce jsme stihli nespočet vizuálně výrazných akcí v pohyblivé reklamě a o ty nejlepší exteriérové a interiérové formáty se chceme s vámi podělit.

  Kromě atraktivních venkovních kampaní jsme vytvořili také poutavé reklamy na jízdenkových automatech – unikátním městském formátu, který nabízí exkluzivní reklamní prostor v síti zastávek v centrech měst. Z nespočtu zajímavých interiérových reklam určitě stojí za zmínku také Wi-Fi reklama, první měřitelný display formát v síti MHD.

  Pohyblivá reklama na vozech veřejné dopravy je efektivní komunikační nástroj. Důkazem jsou klienti, kteří se k nám vracejí a každoročně autobusy, tramvaje nebo trolejbusy využívají.

  I vy můžete mít u nás právě takovou kampaň plnou nápadů. Už teď se na ni těšíme!

   

  Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru Výběr TOP kampaní v pohyblivém outdooru

  Zpět na výpis