Celopolep – Vlak

Celopolep – Vlak, to je poutavá reklama pro image kampaně. Působivou reklamu na síti oblíbeného vnitrostátního a mezinárodního dopravce RegioJet si zapamatuje každý. Dominantní grafika na oblíbených žlutých vlacích poutá pozornost a zaručuje podporu značky, produktu, firmy s dlouhodobým účinkem.

Formát Celopolep – Vlak je vhodný pro dlouhodobé kampaně od 6-36 měsíců a s pokrytím regionů v ČR, na Slovensku až po zahraniční trasy do Rakouska, Maďarska, Polska a Chorvatska.

Instalaci formátu Celopolep realizujeme na všech typech vozů veřejné dopravy v ČR a na Slovensku, zejména v síti MHD a příměstské dopravy.  Městské, příměstské, dálkové i mezinárodní spoje efektivně zajišťují reklamu na území měst, regionů, ale i dálnic a rychlostních komunikací. Dokáží zasáhnout příjemce sdělení na km daleko, a to i v místech, kde jinak reklama není možná nebo je značně omezená.

Formát Celopolep je možné aplikovat nejen na vlacích, ale také na autobusechtrolejbusech i tramvajích dle specifik ve vybraných lokalitách. V síti RegioJet nabízíme na dotaz také další reklamní plochy ve vlaku (reklamní Polep zrcadla nebo inzerci v časopisu Žlutý).

Pro bližší informace o možnostech reklamy, ceny a pokrytí ve zvolené lokalitě nás prosím kontaktujte.

Parametry

Typ kampaně dlouhodobá od 6 do 36 měsíců
Proč reklama ve veřejné dopravě? Protože je účinná a funguje! Více ZDE.

Dostupné lokality

  • Česká republika
  • Slovenská republika