Z našeho blogu

MOBILBOARD slavnostně představil nové reklamní formáty v MSK

 • Opening party v Dolních Vítkovicích nastínila klientům a obchodním partnerům fungování OUTDOOR INZERCE NA TRANSPORTU a propojení regionu s celorepublikovými kampaněmi.

  Všem hostům, kteří za námi přijeli slavnostně podpořit nové reklamní plochy v Moravskoslezském kraji, patří velké poděkování! Děkujeme také společnosti ČSAD Vsetín za zapůjčení ukázkového autobusu.

  Setkání v industriálním prostřední Hlubiny Dolních Vítkovic vytvořilo jedinečnou atmosféru, která nám umožnila příjemnou formou všem zúčastněným představit nabídku pohyblivé reklamy na Severní Moravě.

  Autobus slávy vybízel hosty k vyzkoušení nalepení okenní perforované fólie ve tvaru hollywoodské hvězdy. Ukázková komentovaná aplikace reklamního polepu na boční okno autobusu naším kolegou z produkce pro změnu demonstrovala, co všechno instalace a odstranění polepu obnáší.

  Představili jsme všechny standardizované formáty na autobusech ODIS v reálné podobě – zadní okno, boční okno, TV spot v LCD obrazovce a Wi-Fi reklamní banner na vstupní stránce telefonu.

  Výborná gastronomie a kulinářská show pod taktovkou špičkového kuchaře Davida Valíčka zanechala v každém z nás dozajista zážitek. Navíc hosté, kteří využili náš dárkový poukaz na prohlídku areálu DOV, dostali jedinečnou příležitost vstoupit do samotného nitra této unikátní průmyslové památky a nahlédnout do její historie.

  Děkujeme všem za účast. Bylo skvělé se s vámi potkat a těšíme se zase příště! 

  MOBILBOARD slavnostně představil nové reklamní formáty v MSK MOBILBOARD slavnostně představil nové reklamní formáty v MSK MOBILBOARD slavnostně představil nové reklamní formáty v MSK MOBILBOARD slavnostně představil nové reklamní formáty v MSK MOBILBOARD slavnostně představil nové reklamní formáty v MSK MOBILBOARD slavnostně představil nové reklamní formáty v MSK MOBILBOARD slavnostně představil nové reklamní formáty v MSK MOBILBOARD slavnostně představil nové reklamní formáty v MSK MOBILBOARD slavnostně představil nové reklamní formáty v MSK MOBILBOARD slavnostně představil nové reklamní formáty v MSK

  Zpět na výpis