Sítě formátů

Výhodný nákup ploch v sítích. Více kusů snižuje cenu.

Síť jízdenkových automatů

Jedinečná reklamní plocha jízdenkových automatů MB Ticket Poster, kterou nakoupíte jen u nás! Plocha nahrazuje výlep papírových plakátů na klasických plakátovacích plochách, a to profesionálním a trvalým řešením za využití PVC fólie.

  • Síť se 126 reklamními plochami na jízdenkových automatech.
  • Exkluzivní lokace v centrech měst s vysokou frekvencí chodců.
  • Provázáním s linkami MHD je zajištěn maximální zásah reklamní kampaně.
  • Měřitelná plocha díky údajům o nákupu jízdenek.

Téměř 2000 digitálních ploch
pro vaši kampaň

Propojení transportu s mobilním marketingem prostřednictvím Wi-Fi technologie, anebo přes QR kódy umístěné v grafice na dopravním prostředku, umožňuje zprostředkovat rychlý vstup do speciální webové sekce nebo do aplikace pro mobilní telefony.

Síť Wi-Fi reklama

První měřitelný digitální formát v transportu! Online marketingový nástroj pro zprostředkování komerčního i nekomerčního obsahu v autobusech, trolejbusech a tramvajích. Wi-Fi reklama umožňuje plošné zacílení reklamy na širokou skupinu cestujících, a to s okamžitou datovou odezvou o úspěšnosti kampaně a s průměrným CTR 20 % a více. Výborně se doplňuje s ostatními outdoorovými plochami v MHD dopravě. Mobilní Wi-Fi poskytuje cestujícím velmi vítanou službu internetu zdarma. Je skvělým zprostředkovatelem reklamního obsahu a nástrojem pro e-commerce!

Reklamní síť 1 500 LCD monitorů!

Reklamní síť LCD monitorů po celé ČR.  Provoz v lokalitách dle aktuální nabídky. Síť této digitální plochy zahrnuje  MHD spoje, autobusy příměstské integrované dopravy a dálkové dopravce.  Do reklamně informativní smyčky lze zařadit spoty o délce 10 – 30 s.  TV spoty se zobrazí cestujícím hromadnou dopravou v průběhu jízdy. Efektivní médium s nízkými produkčními náklady.

Digitální LED obrazovka Praha, Národní

Velkoplošný digitální reklamní panel 6,7 x 2,8 m v síti digitálních reklamních formátů. Nachází se v exkluzivní lokalitě přímo v centru Prahy, na budově OD Máj. Velkoplošný formát díky svému atraktivnímu umístění a živému přenosu garantuje vysokou frekvenci zásahu a dokonalý vizuální zážitek. TOP reklamní nosič, který nabízí neomezená kreativní řešení v pohybu.

Síť MB Poster A2

Prodejní síť oboustranných reklamních rámů A2 na 590 autobusech v rámci ČR. Reklamní plocha o velikosti 420 x 590 mm je umístěna na okně autobusu, popř. trolejbusu, v místech viditelných pro stojící i sedící cestující. Plakáty formátu A2 jsou vloženy do průhledné krycí fólie zasunuté do rámu.

 

  • Maximální zásah za nízkou cenu.
  • Předpokládané OTS pro celou autobusovou síť je přes 3,8 mil. osob měsíčně!
  • Výhodná síťová cena, levná produkce, efektivita.

Síť dálkových autobusů

Pravidelné autobusové linky a spoje nadnárodního dopravce, které reklamě pokrývají dálnice a hlavní silniční tahy napříč celou Českou republikou. Klíčový exteriérový formát Back Board – zadní čelo autobusu, efektivně cílí na motoristy a spolujezdce. Tato plocha plně nahradí až 10 statických reklam podél silnic. Dálkové autobusy poskytují kromě zajímavých exteriérových také plochy interiérové a online formát pro e-commerce v podobě Wi-Fi reklamy.

Kreativní prvky v MHD

Reklama v transportu nabízí netradiční a originální grafická řešení. Vybrané reklamní plochy, zajímavé technologie a zkušenosti nám umožňují vytvořit unikátní vizuální vzhled kampaně, který dokáže zaujmout široké publikum ve dne, a dokonce v noci.

Za pomoci výřezů, využití dveřních ploch a kol nebo reflexních fólií vznikají poutavé reklamy, které jsou v provozu nepřehlédnutelné.

 

 

Zaujala vás nabídka?

Kontaktujte nás!