O nás

Jedeme na vlně pohyblivé reklamy.

Mobilboard

Jediná prodejní síť v rámci České republiky a na Slovensku,

kde nakoupíte reklamu na transportu z jednoho místa!

Garance

Dokonalá znalost vozového parku, zkušený aplikační tým, atesty a používání kvalitních materiálů.

Specializace

Mnohaleté zkušenosti, spolupráce s dopravci, přehled o reklamním trhu na dopravních prostředcích, individuální přístup.

Inovace

Nové formáty v OOH transportu. Unikátní pohyblivé outdoor plochy a jejich propojení s digitálními médii skrze Wi-Fi.

Za vším hledejte MOBILBOARD!

Vzniku celé agentury předcházelo dlouhé jednání s dopravci a dodavateli. Vše odstartoval reklamní formát Mobilboard a aplikace technologie okenní grafiky 3M Scotchprint, která jako první vstoupila na trh s atestem 8SD Ministerstva dopravy. Díky tomu jsme realizovali první regionální kampaň. Pak už následovala nadnárodní kampaň Unilever/AXE na více než 70 autobusech v ČR a SR, rozšíření ploch o City Board, Side Board a další, první výzkum, první ocenění České marketingové společnosti za kreativní reklamu a první bluetooth kampaň v MHD. Máme realizovaných tisíce reklamních kampaní, v nabídce silné portfólio reklamních ploch v MHD, pobočky v České republice a na Slovensku.

Mediálně zastupujeme dopravce

Jsme členem Sdružení dopravních podniků ČR (SDP-ČR). Spolupracujeme s více jak osmdesáti dopravci pro:

MHD, městskou hromadnou dopravu ČR – tramvaje, trolejbusy, autobusy.

PAD, příměstskou a integrovanou autobusovou dopravu, linkové autobusy.

Dálkovou dopravu, autobusy na dálkových a mezinárodních linkách vč. FlixBus, RegioJet, Arriva Express.

Vlakovou dopravu, vč. reklamy ve vlacích RegioJet.

Centra měst, síť reklamních ploch na jízdenkových automatech.

Co je MOBILBOARD Transport Network?

MB Transport Network představuje od roku 2013 strategické mediální partnerství, které sdružuje nabídky většiny dopravců v ČR. Dlouhodobá spolupráce s dopravci nám zaručuje výhodnější postavení na mediálním trhu ve vztahu ke konkurenci a ostatním media typům. Tímto krokem nejen zvyšujeme objem reklamních zakázek v dopravě, ale přinášíme část financí z reklamy zpět dopravcům. Díky tomu se můžeme podílet na zvyšování atraktivity a dostupnosti cestování městskou hromadnou dopravou.

MHD reklama je součástí media mixu každé značky, která chce být vidět! 

Tvoříme reklamu v pohybu a jsme na to hrdí!

Vždy jsme chtěli rozpohybovat statické plochy v outdooru, a to se nám povedlo! Pod záštitou MOBILBOARD vznikla v české veřejné dopravě řada síťových formátů pro reklamu. Formáty korespondují s rozměrem klasického bigboardu, billboardu, citylightu. Exteriérová a interiérová reklama nabízí plošný a efektivní zásah, ale také prostor pro nápaditá reklamní řešení. Umíme vytvořit kreativní kampaně, které vizuálně dotváří prostor kolem nás. Vytrvalé hledání grafických, technologických možností a inovace nám přineslo řadu nominací a ocenění v kategorii signmaking.

Inovace nás baví!

Pořád se učíme, sledujeme dění kolem nás, ale zachováváme si zdravý rozum. Dlouhodobě se řadíme mezi největší inovátory ve svém oboru, díky čemuž jsme schopni klientům nabídnout rozmanité portfólio reklamních ploch a síťových formátů, včetně digitálních médií. Baví nás vytvářet projekty, které se podílí na propojení outdoorové reklamy se světem on-linu. Díky tomu umíme rozpohybovat jakoukoliv reklamní kampaň ve veřejné dopravě.