Z našeho blogu

Naše Wi-Fi v MHD má cenu z Duhového paprsku!

 • První cena už je z Prahy doma a zaujímá čestné místo v naší zlínské kanceláři….
  A za co jsme ji vlastně dostali?
  Přihlášená práce LEO Express – reklamní Wi-Fi v MHD získala ocenění v kategorii MOBILNÍ REKLAMA na veletrhu Reklama&Polygraf v Praze. První cena signmakingové soutěže Duhový paprsek byla udělena za inovativní řešení, spočívající v propojení mobilní reklamy s mobilním marketingem, které zvyšuje efektivitu reklamního polepu. 
  http://www.sign-sdruzeni.cz/pdf/2014/tiskove_informace.pdf
   
   
  A co pro nás cena znamená?
  Jsme  rádi, že se konečně podařilo upozornit na tento projekt, který je opravdu největší inovací v transportu za poslední roky. Mobilní reklama v současnosti není  jen o samolepkách umístěných na karoserii vozů MHD, ale drží krok s vývojem technologií a trendem propojení s online. Jsme přesvědčeni, že mobilní telefony v rukou cestujících jsou stále velkým potenciálem.
  Na veletrhu Reklama&Polygraf jsme si také vyzkoušeli reakci účastníků doprovodných programů – umístili jsme reklamní Wi-Fi v přednáškovém prostoru a vstupní mobilní stránku jsme využili jako dotazník. Na otázku „Využili by jste Wi-Fi free v MHD?“ odpovědělo kladně 80% hlasujících. 
  Dokazuje to žádanost a vítanost této služby, co víc si tedy můžeme v reklamě přát?
  Naše Wi-Fi v MHD má cenu z Duhového paprsku! Naše Wi-Fi v MHD má cenu z Duhového paprsku! Naše Wi-Fi v MHD má cenu z Duhového paprsku! Naše Wi-Fi v MHD má cenu z Duhového paprsku!

  Zpět na výpis