Z našeho blogu

Podílíme se na hledání nových talentů, realizujeme náborové kampaně!

 • OOH reklama v pohybu využívá své plochy také k HR kampaním, které pomáhají zaměstnavatelům ve vybraných regionech hledat nové pracovníky.

  Trend se mění a my s ním. Přestože klienti v pohyblivé reklamě využívají pohyblivou reklamu zejména jako kreativní prostor a silný nástroj pro své brand kampaně, reklamní trh přináší další, nové požadavky na efektivní využití reklamy napříč všemi tématy a kanály, což se odráží i v OOH reklamě.

  Díky neutěšenému stavu na pracovním trhu tak nachází naše reklamní formáty stále častěji uplatnění v oblasti personálního marketingu. Velmi dobře totiž fungují velkoplošné formáty pro regionální firmy, kterými si budují dlouhodobou „image zaměstnavatele“. Například v Moravskoslezském kraji pokrýváme značnou část reklamního prostoru právě pro účely náborů. 

  Hledáte ve své lokalitě pracovní sílu? Využijte reklamu v pohybu a oslovte své potenciální uchazeče!

  Podílíme se na hledání nových talentů, realizujeme náborové kampaně! Podílíme se na hledání nových talentů, realizujeme náborové kampaně! Podílíme se na hledání nových talentů, realizujeme náborové kampaně! Podílíme se na hledání nových talentů, realizujeme náborové kampaně! Podílíme se na hledání nových talentů, realizujeme náborové kampaně! Podílíme se na hledání nových talentů, realizujeme náborové kampaně! Podílíme se na hledání nových talentů, realizujeme náborové kampaně! Podílíme se na hledání nových talentů, realizujeme náborové kampaně! Podílíme se na hledání nových talentů, realizujeme náborové kampaně! Podílíme se na hledání nových talentů, realizujeme náborové kampaně!

  Zpět na výpis