Z našeho blogu

REFLEXNÍ PRVKY, unikátní řešení, které v noci rozsvítí vaši OOH kampaň!

 • Umíme pracovat se speciální aplikací polepu na venkovních formátech v transportu, která zaručuje viditelnost ve tmě a dodává reklamě zajímavý efekt.

  Kreativní zpracování venkovního polepu za pomocí speciální reflexní fólie dokáže rozzářit reklamní kampaň i v období zimy, kdy den brzy střídá šero a tma a jiné plochy ztrácejí vizibilitu.

  Díky REFLEXNÍM PRVKŮM na vozech MHD, linkových, dálkových nebo kyvadlových autobusech po celé ČR můžete doslova rozsvítit svou outdoorovou reklamu. Nejenže originální formou zaujmete klíčovou cílovou skupinu, ale skvěle podtrhnete předvánoční atmosféru, která se v tomto čase prolíná napříč městy a obchodními centry.

  Už žádná noční omezení. Buďte vidět za každých okolností! Prohlédněte si malou ochutnávku z realizovaných kampaní v pohybu, které skrze formát BACK BOARD a CELOPOLEP využívají REFLEXNÍCH PRVKŮ
  REFLEXNÍ PRVKY, unikátní řešení, které v noci rozsvítí vaši OOH kampaň! REFLEXNÍ PRVKY, unikátní řešení, které v noci rozsvítí vaši OOH kampaň! REFLEXNÍ PRVKY, unikátní řešení, které v noci rozsvítí vaši OOH kampaň! REFLEXNÍ PRVKY, unikátní řešení, které v noci rozsvítí vaši OOH kampaň!

  Zpět na výpis