Z našeho blogu

Vánoční reklama úspěšně jede i v OOH transportu!

 • Vánoční sezóna eskaluje a MOBILBOARD kampaně frčí naplno.

  Kamkoliv zabrousíte, vstoupíte či vjedete, všude na vás pokukují vánoční kampaně. Významní klienti a značky využívají pro své produkty v závěru roku rozmanitý média mix, od klasických médií, digitálu až po venkovní pohyblivou reklamu, kterou ve frekventované dopravní síti prostě nepřehlédnete.

  Na městských vozech veřejné dopravy tak potkáte výrazný polep MOBILBOARD s vánočním motivem Alzy, formát MB POSTER klienta DM nebo plochu CITIBOARD pro značku Grand Moravia. Módní e-shop ZOOT pro změnu zvolil zajímavou kombinaci reklamních ploch v MHD-samolepky na sedadlech s online formátem Wi-Fi Reklama.

  Vánoční premiéru letos zažívá naše nová digitální plocha v Praze, LED OBRAZOVKA na Národní, kterou pro svou reklamu v podobě tematicky laděného klipu využila parfumerie DOUGLAS a SEPHORA.

  Propagace splněna a Vánoce můžou začít…
  Vánoční reklama úspěšně jede i v OOH transportu! Vánoční reklama úspěšně jede i v OOH transportu! Vánoční reklama úspěšně jede i v OOH transportu! Vánoční reklama úspěšně jede i v OOH transportu! Vánoční reklama úspěšně jede i v OOH transportu! Vánoční reklama úspěšně jede i v OOH transportu! Vánoční reklama úspěšně jede i v OOH transportu!

  Zpět na výpis