Reklamně zajímavá část zadního čela vozu.  Formát Back Board na vnitrostátních a mezinárodních linkách RegioJet, FlixBus, Arriva Express nabízí možnost kreativní image reklamy. Vysoká viditelnost na frekventovaných úsecích, převážně na dálnicích a silnicích 1. třídy. Pohyblivý formát Back Board – Dálkové busy cílí zejména na účastníky provozu a poutá pozornost 14x efektivněji než statické billboardy podél cest.

Formát Back Board – Dálkové busy je vhodný jak pro dlouhodobé kampaně od 3 měsíců, tak pro krátkodobější kampaň od 1 měsíce.

Reklamu na autobusech lze provozovat ve velkých městech, ale také jimi lze velmi podrobně pokrýt regiony. Městské, dálkové a mezinárodní spoje účinně zajišťují reklamu ve městech a na dálnicích.

Pro bližší informace o možnostech ceny a pokrytí nás kontaktujte.


Digitální reklama skrze LCD monitory – Dálkové busy. Reklamní formát bez produkčních nákladů zabudovaný v sedadlech autobusů RegioJet, zaručuje vysokou viditelnost. 30 sekundové zvukové TV spoty se zobrazují cestujícím při výjezdu z výchozí zastávky. LCD monitory umožňují rychlé nasazení online, bez zbytečných nákladů a s maximálním zásahem uvnitř vozů.

Formát LCD monitory – Dálkové busy je vhodný pro krátkodobé reklamní kampaně už od 1 měsíce. V jednom autobuse se nachází 60 LCD obrazovek.

LCD monitory pro dálkové autobusy nabízíme v síti RegioJet ČR a SR,  reklamní plochu tedy nelze zakoupit kusově. V síti RegioJet nabízíme na dotaz také další digitální plochy (reklama na Facebook profilu RJ, reklama skrze Online jízdenky). Pro bližší informace o možnostech reklamy, ceny a pokrytí ve zvolené lokalitě nás prosím kontaktujte.

Formát LCD monitory – Prodejní místa pro digitální reklamu na vybraných prodejních a zákaznických centrech RegioJet v Praze a Brně. Reklamní spoty se přehrávají během dne opakovaně  ve smyčce 12x/1 hod. LCD monitory umožňují rychlé nasazení online, bez zbytečných nákladů a s dlouhodobým účinkem.

Digitální reklamní plocha LCD monitory – Prodejní místa přehrává 30 sekundové spoty a je vhodná pro krátkodobé kampaně od 1 měsíce. V síti RegioJet nabízíme na dotaz také další digitální plochy (reklama na Facebook profilu RJ, reklama skrze Online jízdenky).

Pro bližší informace o možnostech reklamy, ceny a pokrytí ve zvolené lokalitě nás prosím kontaktujte.

Papírový Leták – Vlak je klasický reklamní formát pro akce krátkodobého charakteru. Formát Leták – Vlak je distribuován všem cestujícím uvnitř vlaků RegioJet a zaručuje maximální zásah v interiéru vozidla.  Leták patří mezi finančně přívětivé typy reklamy.

Formát je vhodný pro krátkodobé reklamní řešení už od 1 dne a s pokrytím regionů v ČR, na Slovensku až po zahraniční trasy do Rakouska, Maďarska, Polska a Chorvatska.

Tento formát realizujeme nejen ve vlacích. Ve formátu A3 a A4 nabízíme také na autobusech, trolejbusech i tramvajích, dle specifik ve vybraných lokalitách. V síti RegioJet nabízíme na dotaz také další reklamní plochy ve vlaku (reklamní Polep zrcadla nebo inzerci v časopisu Žlutý aj.).

Pro bližší informace o možnostech reklamy, ceny a pokrytí nás prosím kontaktujte.

Formát Sampling – Vlak umožňuje distribuci produktových vzorků jako potraviny, nápoje, kosmetika, papírenské potřeby apod. Sampling – Vlak nabízí atraktivní interiérové řešení reklamy pro rozmanité spektrum výrobků s cílením na širokou veřejnost. 

Sampling vzorků je dle počtu vzorků distribuován cestujícím ve vlaku. Formát je vhodný pro krátkodobé reklamní řešení už od 1 dne. Pokrývá regiony v ČR, na Slovensku až po zahraniční trasy do Rakouska, Maďarska, Polska a Chorvatska.  V síti RegioJet nabízíme na dotaz také další reklamní plochy ve vlaku (reklamní Polep zrcadla nebo inzerci v časopisu Žlutý aj.).

Pro bližší informace o možnostech ceny a pokrytí nás prosím kontaktujte.

Reklamní plocha Stolky – Dálkové busy v interiéru autobusů FlixBus a RegioJet. Interiérová plocha, která umožňuje polep stolku spodní stranyVysoká vizibilita uvnitř vozu zaručuje intenzivní působení reklamy na pasažéry po celý čas jízdy.

Formát Stolky – Dálkové busy je vhodný pro krátkodobé kampaně od 1 měsíce. V jednom autobuse 60 stolků, možnost výběru linky.  V síti RegioJet nabízíme na dotaz také další reklamní plochy (reklamní inzerci v časopisu Žlutý, nebo digitální média jako reklama na Facebook profilu dopravce, inzerce skrze Online jízdenky aj.).

Pro bližší informace o možnostech ceny a pokrytí nás kontaktujte.