JEDU ZDARMA NA Wi-Fině

Chcete bezplatný internet v hromadné dopravě? Hlasujte v naší anketě!

Máte zájem o Wi-Fi ZDARMA v MHDéčku?

Bezplatný internet v tomto voze zajišťuje přední telekomunikační operátor a společnost . Jsme poskytovateli internetu do veřejné dopravy a pokrýváme vozy hromadné dopravy datovým připojením. Našim cílem je zjistit od cestujících zájem o zvýšení úrovně přepravního komfortu pomocí digitální zóny ve vašem městě, ale i dalších lokalitách, kde není veřejná Wi-Fi dostupná. A protože nejlepší podněty pro zlepšování kvality služeb jsou ty zákaznické, zajímá nás Váš postoj. Pomůžete nám? Připojte se do krátké ankety níže a hlasujte, zda máte zájem o bezplatnou Wi-Fi v MHD.

Zapojte se do krátké ankety!

Vyčleňte si minutku svého času. Vstupte do ankety „CHCETE V MHDdéčku Wi-Fi ZDARMA?a odpovězte na jednoduchou otázku.  Anketa je zcela anonymní, žádná odpověď není špatná, každý názor je pro nás důležitý. Tak směle do toho! Děkujeme.

 

Jak na to? Klikněte níže na tlačítko Přejít do ANKETY, vyberte 1 z odpovědí a tlačítkem ODESLAT potvrďte.

Proč Wi-Fi v MHD?

Bezplatné datové připojení v městské hromadné dopravě je trend dnešní doby a skvělý benefit, který cestujícím i dopravcům umožňuje být informačně flexibilní. Koupit si online jízdenku, zjistit přepravní podmínky, najít obchod, provozovnu, nakoupit z e-shopu, přečíst si zprávy, odpovědět na mail a mnoho dalšího. S internetem je vše prostě snazší, rychlejší, dostupnější. I když mnoho z nás disponuje vlastním datovým tarifem operátora, ruku na srdce, kdo z nás nevyužívá bezplatný internet, aby ušetřil vlastní mobilní data?

 

SPOLUPRÁCE A FINANCOVÁNÍ PROJEKTU „Jedu zdarma na Wi-Fině“

 

Telekomunikační operátor a poskytovatel pevného internetového připojení pro firmy a domácnosti.

  Dlouholetý dodavatel kvalitních průmyslových routerů do vozů veřejné dopravy.