Prodejní síť rámečků B1 u eskalátorů v metru, které lemují prostory jednotlivých stanic. Efektivní reklama, která přijde do kontaktu až s několika tisíci cestujícími denně.

Formát je vhodný pro krátkodobé intenzivní kampaně kampaně již od 14 dní. Tyto reklamní plochy nabízíme na linkách A, B i C.

Plocha B1 u eskalátorů v metru je nabízena formou síťového prodeje, kdy jedna síť obsahuje 50 kusů reklamní plochy.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Osvětlené CLV na nástupištích, ve vestibulech, přestupních koridorech a ve vstupních halách metra.

Reklamní plocha v rozměru 2 m² vhodná pro kampaně již od 14 dní. Tento reklamní formát nabízíme na všech třech linkách pražského metra A,B i C.

Pro bližší informace o formátu CLV nás prosím kontaktujte.

Reklamní polep u eskalátorů pražského metra na pásech, které od sebe oddělují jednotlivé eskalátory. Vysoce frekventované místo, které denně uvidí tisíce cestujících.

Ideální formát pro navigační či produktové kampaně. Prodej plochy je realizován po jednotlivých sektorech. V prodeji linky A, B i C.

Pro bližší informace o formátu Polep eskalátorů nás prosím kontaktujte.

Síť MB Ticket Poster, reklamní plocha na jízdenkových automatech. Exkluzivní lokace a důležité přestupní uzly v centrech měst s vysokou frekvencí zásahu. Provázáním s linkami MHD je zajištěn maximální zásah reklamní kampaně. Reklamní automaty se nacházejí na vybraných zastávkách MHD a exkluzivních pozicích s velkou frekvencí osob.

Reklamní inzerce na bocích jízdenkových automatů, které lidé využívají každý den, nepodléhá slepotě vůči reklamním sdělením a je nepřehlédnutelná. Díky množství realizovaných transakcí jsme navíc schopni určit i předpokládaný zásah kampaně umístěné na jednotlivých automatech.

Mějte reklamu v centru dění:

Cena reklamní plochy MB Ticket Poster se pro jednotlivé regiony liší. Pro bližší informace o možnostech pokrytí ve zvolené lokalitě nás prosím kontaktujte.

Velkoplošný digitální reklamní panel LED obrazovka Praha se nachází v exkluzivní lokalitě v centru hlavní metropole, ulice Národní, OD Máj.

Efektivní digitální plocha pro vaše reklamní spoty, která díky svému lukrativnímu umístění a živému přenosu garantuje vysokou frekvenci zásahu a dokonalý vizuální zážitek ve dne i v noci.

TOP digitální reklamní nosič nabízí neomezená kreativní řešení. Rozměr LED obrazovka Praha je 6,7 x 2,8 m.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.