Celopolep 30 % oken je velká image plocha pro autobus. Svým rozsahem dokáže efektivně zviditelnit jakoukoliv kampaň. Působivá reklama s dlouhodobým účinkem a zajímavý prostor pro kreativní kampaně!

Formát Celopolep 30 % oken pro autobus je zhotoven kombinací speciální průhledné okenní fólie a vinylové fólie na plechovou část karoserie. Plochu doporučujeme pro dlouhodobé kampaně od 1 do 36 měsíců.

Realizujeme instalace celopolepů na všech typech autobusů po celé ČR. Reklamu na autobusech lze provozovat ve velkých městech, ale také jimi lze velmi podrobně pokrýt spádové části regionů. Městské a příměstské spoje zajišťují reklamu hlavně v centrech měst a okolí,  dálkové a mezinárodní spoje na dálnicích. Kyvadlové, cyklobusy a skibusy dokáží reklamou zasáhnout speciální místa v turistických oblastech.

Tento polep je možné aplikovat na autobusech dle specifik ve vybraných lokalitách. Cena reklamní plochy se pro jednotlivé regiony liší. Pro bližší informace o možnostech pokrytí ve zvolené lokalitě nás prosím kontaktujte.

Formát LCD monitory – Prodejní místa pro digitální reklamu na vybraných prodejních a zákaznických centrech RegioJet v Praze a Brně. Reklamní spoty se přehrávají během dne opakovaně  ve smyčce 12x/1 hod. LCD monitory umožňují rychlé nasazení online, bez zbytečných nákladů a s dlouhodobým účinkem.

Digitální reklamní plocha LCD monitory – Prodejní místa přehrává 30 sekundové spoty a je vhodná pro krátkodobé kampaně od 1 měsíce. V síti RegioJet nabízíme na dotaz také další digitální plochy (reklama na Facebook profilu RJ, reklama skrze Online jízdenky).

Pro bližší informace o možnostech reklamy, ceny a pokrytí ve zvolené lokalitě nás prosím kontaktujte.

Prodejní síť rámečků B1 u eskalátorů v metru, které lemují prostory jednotlivých stanic. Efektivní reklama, která přijde do kontaktu až s několika tisíci cestujícími denně.

Formát je vhodný pro krátkodobé intenzivní kampaně kampaně již od 14 dní. Tyto reklamní plochy nabízíme na linkách A, B i C.

Plocha B1 u eskalátorů v metru je nabízena formou síťového prodeje, kdy jedna síť obsahuje 50 kusů reklamní plochy.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Osvětlené CLV na nástupištích, ve vestibulech, přestupních koridorech a ve vstupních halách metra.

Reklamní plocha v rozměru 2 m² vhodná pro kampaně již od 14 dní. Tento reklamní formát nabízíme na všech třech linkách pražského metra A,B i C.

Pro bližší informace o formátu CLV nás prosím kontaktujte.

Reklamní polep u eskalátorů pražského metra na pásech, které od sebe oddělují jednotlivé eskalátory. Vysoce frekventované místo, které denně uvidí tisíce cestujících.

Ideální formát pro navigační či produktové kampaně. Prodej plochy je realizován po jednotlivých sektorech. V prodeji linky A, B i C.

Pro bližší informace o formátu Polep eskalátorů nás prosím kontaktujte.

Síť MB Ticket Poster, reklamní plocha na jízdenkových automatech. Exkluzivní lokace a důležité přestupní uzly v centrech měst s vysokou frekvencí zásahu. Provázáním s linkami MHD je zajištěn maximální zásah reklamní kampaně. Reklamní automaty se nacházejí na vybraných zastávkách MHD a exkluzivních pozicích s velkou frekvencí osob.

Reklamní inzerce na bocích jízdenkových automatů, které lidé využívají každý den, nepodléhá slepotě vůči reklamním sdělením a je nepřehlédnutelná. Díky množství realizovaných transakcí jsme navíc schopni určit i předpokládaný zásah kampaně umístěné na jednotlivých automatech.

Mějte reklamu v centru dění:

Cena reklamní plochy MB Ticket Poster se pro jednotlivé regiony liší. Pro bližší informace o možnostech pokrytí ve zvolené lokalitě nás prosím kontaktujte.