Loučíme se s létem a zahajujeme podzimní přípravku

Kvartální porady mají v MOBILBOARD svou tradici

Loučíme se létem a zahajujeme podzimní přípravku

Prázdniny už pomalu stříhají metr, a to je nejvyšší čas na letní Q Poradu. Zažitá tradice v MOBILBOARD, která je setkáním našeho Česko-Slovenského týmu a společným zhodnocením úsilí, firemních výsledků, příležitostí i rezerv, byla tentokrát programově nabitá. Příjemnou tečku za celým dnem udělala famózní grilovačka, která hlavu plnou čísel, závěrů a cílů krásně vyvážila dobrým jídlem.

MOBILBOARD Q Porada

A tady pár postřehů ze zákulisního meetingu:

  • Spousta prezentací, z nichž je zřejmé, že jedeme plnou rychlostí, ačkoliv do cíle ještě pár ambiciózních kilometrů zbývá.
  • Udržet drive, a navíc efektivní, je kumšt. Šlápneme tedy do nových procesů a technologií.
  • Máme nové kolegy! Přivítejte s námi na palubě Petra S., Michala Š., Patrika K., Martu M., šikovné obchodní a produkční posily firmy. Ať se Vám u nás líbí!
  • Slovenský kolega Benjamin slaví firemní jubileum! 10. let v tom jede s námi, a to si zaslouží poděkování, potlesk a dárek!
Benjamin slaví jubileum
  • Ocenění za „vražedné“ tempo získali kolegové Petr Mikulka a Juraj Habšuda a také si vysloužili zážitkový voucher. Kluci díky za nasazení, užijte si s rodinou plavbu a nečerpejte novou sílu!
  • Co by byla firemní porada bez oslavenců?  Narozenináčům Jarušce a Jurovi jsme popřáli. Ještě teď vzpomínáme na Vaše chlebíčky, sněhové obr pusinky a další dobroty.
  • A závěrečná grilovačka u šéfové? Tu si vzal na bedra náš pražský obchodní ředitel Petr a zhostil se toho na 1*. Výborné grill menu nejen připravil, ale i zrealizoval. Všichni měli boule za ušima. Aneb když se spojí obchodní um s tím kuchařským…
QPorada gril party

Loučíme se s Tebou léto a na viděnou na další Q Poradě!