MOBILBOARD reklama na autobusech a trolejbusech na Zlínsku

Reklamní podpora firem ve Zlíně, Kroměříži, Uherském Hradišti, Vsetíně a v dalších spádových oblastech

MOBILBOARD reklama na autobusech a trolejbusech ve Zlíně a okolí

Reklamní agentura MOBILBOARD má své kořeny ve Zlíně hluboce zakořeněné. Právě v Baťově městě se firma zrodila a vystavila do současné podoby rozsáhlý vozový park reklamních formátů na vozech veřejné hromadné dopravy. Zlínský region je dílčí část celorepublikového reklamního pokrytí, kde zajišťujeme MHD a PAD reklamu, včetně dálkových autobusů v prostoru dálnic.

Téměř 400 vozů a 18 typů reklamních ploch pro Vaši kampaň

Reklamu pro Zlín a okolí realizujeme na Příměstské autobusové dopravě (PAD) v oblasti Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Valašské Meziříčí nebo Luhačovice. Na vozech MHD pak ve Zlíně až do Otrokovic, Uherském Hradišti a v Kroměříži. Tato typově pestrá flotila s téměř čtyři sta vozy a osmnácti reklamními formáty poskytuje místním firmám zajímavé reklamní možnosti. Strategicky totiž propojuje centra měst s dálnicí a s důležitými přilehlými oblastmi. Což výrazně posiluje vizibilitu a výsledný účinek kampaně.

Hledáte ve Zlínském kraji skutečně efektivní reklamu? Rádi pro Vás zrealizujeme pěknou image, produktovou nebo náborovou kampaň na autobusech či trolejbusech. Ze široké škály exteriérových, interiérových nebo digitálních ploch v regionu si určitě vyberete.

Příměstské autobusy jsou skvělou volbou pro širší regionální zásah, třeba nábor

Pokud hledáte venkovním reklamu s větším geografickém přesahem, pak doporučujeme příměstské autobusy. Reklamní plocha Back Board dokáže efektivně zasáhnout řidiče v provozu a v širším regionu.

Back Board na autobuse pro Slovácké divadlo
Back Board formát s image kampaní pro Slovácké divadlo

Lokálním firmy a průmyslové závody nejčastěji využívají tyto plochy například pro nábor v oblastech, které jsou pro ně klíčové a kde jinak jakákoliv reklama není možná. Menší alternativou Back Board plochy je formát Zadní okno nebo Back Side.

K bestsellerům zlínské MHD patří reklamní formát Celopolep a Mobilboard

Pro image kampaň volí zlínští zadavatelé nejčastěji osvědčené reklamní bestsellery na MHD jako Celopolep nebo Mobilboard. Ty dokonale poutají pozornost a oba formáty na autobusu i trolejbusu velikostně korespondují s tradičními bigboard a billboard plochami.

I menší plochy pro reklamu vynikají svým výkonem a jedinečností

Z menších ploch na MHD si svou významnou pozici ve Zlíně vybudoval City Board, tzv. City Light v pohybu. Typově a rozměrově je totiž s touto OOH plochou shodný, oproti statické verzi se však dokáže pohybovat a zajistit tím větší zásah.

Z nabídky ojedinělá je také síť jízdenkových automatů MB Ticket Poster. Oboustranná plocha zaměřená na cestující se nachází na důležitých přestupních uzlech v centru města. Jízdenkové automaty jsou výborným řešením lokální reklamy a skvělým doplňkem k dalšímu reklamnímu formátu na vozech městské hromadné dopravy.

MB Ticket Poster ve Zlíně pro Albert
MB Ticket Poster s otevírací kampaní pro Albert ve Zlíně

Zmíněnými reklamními tipy ovšem škála reklamních ploch v regionu zdaleka nekončí. V našem online katalogu naleznete spoustu dalších formátů, které se Vaší kampani dokonale přizpůsobí a zajistí jí potřebný zásah. Zaujala Vás MHD reklama v regionu Zlína a okolních měst? Kontaktujte nás! Kolegyně a kolegové z obchodu Vám rádi poradí. Spolu s Vámi vyberou pro kampaň tu nejvhodnější plochu, která naplní Vaše cíle.

Inspirujte se ve fotogalerii krásnými kampaněmi našich klientů.