MOBILBOARD součástí kampaně pro Škoda Transportation a skupinu PPF

Pilotní reklama v pohybu pro předního výrobce dopravních prostředků

MOBILBOARD součástí kampaně pro Škoda Transportation a skupinu PPF

Výrobce dopravních prostředků, Škoda Transportation, ve spojení s mateřskou skupinou PPF, odstartoval duben se svou první brandovou kampaní a my jsme byli u toho.

Tvorbu kreativy zajistila agentura Yinachi ve spolupráci s mediální agenturou AdHackers a Mediatrix, sociální sítě pak agentura Fuse. Pro svůj media mix zadavatel zvolil kombinaci internetu a sociálních sítí, tisku a outdoorové reklamy, jejíž realizaci na vozech veřejné dopravy zaštítila agentura MOBILBOARD.

Venkovní kampaň na tramvaji pro Škoda Transportation

Napříč velkými městy v ČR tak můžete na tramvajích a trolejbusech spatřit na stejnojmenném formátu Mobilboard zajímavý reklamní vizuál, který znázorňuje tramvaj coby klíčový produkt společnosti Škoda Transportation, doplněný o jakoby schéma tras-linek hromadné dopravy.

Využití formátu Mobilboard pro OOH reklamu Škoda Transportation

Vážíme si projevené důvěry a možnosti podílet se na realizaci této pilotní kampaně pro tak významného klienta a ve spolupráci s předními reklamními agenturami.  Věříme, že díky zajímavému pojetí reklamy a pestrému mediálnímu propojení se podaří zadavateli naplnit jeho vytyčené cíle a výrazně zvýšit povědomí o své značce.

Grafický vizuál kampaně Škoda Transportation