Prodejní síť rámečků B1 u eskalátorů v metru, které lemují prostory jednotlivých stanic. Efektivní reklama, která přijde do kontaktu až s několika tisíci cestujícími denně.

Formát je vhodný pro krátkodobé intenzivní kampaně kampaně již od 14 dní. Tyto reklamní plochy nabízíme na linkách A, B i C.

Plocha B1 u eskalátorů v metru je nabízena formou síťového prodeje, kdy jedna síť obsahuje 50 kusů reklamní plochy.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Plakáty B1 ve vozech metra jsou umístěny v rámečcích, které se nacházejí v čelních vozech. Mají stejný rozměr jako rámečky podél eskalátorů a je tedy vhodné pro konkrétní kampaň využívat oba, vysoce účinné formáty.

Jedná se o síťový prodej, kdy jedna síť obsahuje 4 ks reklamy na čelech vozů. Prodej je možný pouze na lince C.

Pro bližší informace o reklamní ploše B1 ve vozech metra nás prosím kontaktujte.

Velmi efektivní reklamní prostor, který nelze přehlédnout. Interiérová fólie 35 x 30 cm je lepena na prosklené zástěny hned u dveří do vozu. Hlavní předností tohoto reklamního polepu 35 x 30 cm je jeho oboustranná viditelnost.

Tento formát se prodává pouze jako síťový, kdy jedna síť obsahuje 48 ks. V jedné soupravě tak pokryjete svou reklamou hned 5 vozů. Kompletní prodej linek A, B i C.

Pro bližší informace o formátu interiérová fólie 35 x 30 cm nás kontaktujte.

Podélný rámeček 106 x 19 cm je umístěn v metru podél celého vagonu v jeho horní části. Přes metr dlouhá reklamní plocha, která poskytuje dostatek prostoru pro reklamní sdělení k širokému publiku cestujících.

Formát je vhodný pro kampaně již od 14 dnů. Jedná se o kusový prodej, vždy ale v násobku pěti.

Pro bližší informace o formátu Rámeček 106 x 19 cm nás prosím kontaktujte.

Rámeček 49 x 49 cm uvnitř souprav pražského metra. Tyto reklamní plochy jsou umístěny přímo v zorném poli cestujících. Plocha nabízí ideální prostor pro brandové, produktové nebo slevové kampaně.

Délka reklamní kampaně je od 14 dnů a jedná se o kusový prodej, vždy v násobku pěti. Tyto reklamní prostory nabízíme na linkách A a B.

Pro bližší informace o formátu Rámeček 49 x 49 cm nás prosím kontaktujte.

Osvětlené CLV na nástupištích, ve vestibulech, přestupních koridorech a ve vstupních halách metra.

Reklamní plocha v rozměru 2 m² vhodná pro kampaně již od 14 dní. Tento reklamní formát nabízíme na všech třech linkách pražského metra A,B i C.

Pro bližší informace o formátu CLV nás prosím kontaktujte.

Reklamní polep u eskalátorů pražského metra na pásech, které od sebe oddělují jednotlivé eskalátory. Vysoce frekventované místo, které denně uvidí tisíce cestujících.

Ideální formát pro navigační či produktové kampaně. Prodej plochy je realizován po jednotlivých sektorech. V prodeji linky A, B i C.

Pro bližší informace o formátu Polep eskalátorů nás prosím kontaktujte.