Celopolep – Vlak, to je poutavá reklama pro image kampaně. Působivou reklamu na síti oblíbeného vnitrostátního a mezinárodního dopravce RegioJet si zapamatuje každý. Dominantní grafika na oblíbených žlutých vlacích poutá pozornost a zaručuje podporu značky, produktu, firmy s dlouhodobým účinkem.

Formát Celopolep – Vlak je vhodný pro dlouhodobé kampaně od 6-36 měsíců a s pokrytím regionů v ČR, na Slovensku až po zahraniční trasy do Rakouska, Maďarska, Polska a Chorvatska.

Instalaci formátu Celopolep realizujeme na všech typech vozů veřejné dopravy v ČR a na Slovensku, zejména v síti MHD a příměstské dopravy.  Městské, příměstské, dálkové i mezinárodní spoje efektivně zajišťují reklamu na území měst, regionů, ale i dálnic a rychlostních komunikací. Dokáží zasáhnout příjemce sdělení na km daleko, a to i v místech, kde jinak reklama není možná nebo je značně omezená.

Formát Celopolep je možné aplikovat nejen na vlacích, ale také na autobusechtrolejbusech i tramvajích dle specifik ve vybraných lokalitách. V síti RegioJet nabízíme na dotaz také další reklamní plochy ve vlaku (reklamní Polep zrcadla nebo inzerci v časopisu Žlutý).

Pro bližší informace o možnostech reklamy, ceny a pokrytí ve zvolené lokalitě nás prosím kontaktujte.

Papírový Leták – Vlak je klasický reklamní formát pro akce krátkodobého charakteru. Formát Leták – Vlak je distribuován všem cestujícím uvnitř vlaků RegioJet a zaručuje maximální zásah v interiéru vozidla.  Leták patří mezi finančně přívětivé typy reklamy.

Formát je vhodný pro krátkodobé reklamní řešení už od 1 dne a s pokrytím regionů v ČR, na Slovensku až po zahraniční trasy do Rakouska, Maďarska, Polska a Chorvatska.

Tento formát realizujeme nejen ve vlacích. Ve formátu A3 a A4 nabízíme také na autobusech, trolejbusech i tramvajích, dle specifik ve vybraných lokalitách. V síti RegioJet nabízíme na dotaz také další reklamní plochy ve vlaku (reklamní Polep zrcadla nebo inzerci v časopisu Žlutý aj.).

Pro bližší informace o možnostech reklamy, ceny a pokrytí nás prosím kontaktujte.

Formát Sampling – Vlak umožňuje distribuci produktových vzorků jako potraviny, nápoje, kosmetika, papírenské potřeby apod. Sampling – Vlak nabízí atraktivní interiérové řešení reklamy pro rozmanité spektrum výrobků s cílením na širokou veřejnost. 

Sampling vzorků je dle počtu vzorků distribuován cestujícím ve vlaku. Formát je vhodný pro krátkodobé reklamní řešení už od 1 dne. Pokrývá regiony v ČR, na Slovensku až po zahraniční trasy do Rakouska, Maďarska, Polska a Chorvatska.  V síti RegioJet nabízíme na dotaz také další reklamní plochy ve vlaku (reklamní Polep zrcadla nebo inzerci v časopisu Žlutý aj.).

Pro bližší informace o možnostech ceny a pokrytí nás prosím kontaktujte.