Formáty, plochy, lokality - vše online

Vyberte si kraj

Jihočeský kraj

V regionu Jihočeský kraj zajišťujeme kompletní pokrytí reklamních ploch v MHD, ale i příměstské dopravy. Reklamu zrealizujeme na autobusech a trolejbusech ve městě České Budějovice, ale také na autobusech v Českém Krumlově, Jindřichově Hradci, Písku, Strakonicích, Táboře, Prachaticích, Milevsku a dalších lokalitách. Nenašli jste v nabídce pro Jihočeský kraj požadovanou lokalitu? Pro více informací o formátech  a možnostech pokrytí v konkrétním regionu nás kontaktujte.

Jihomoravský kraj

V regionu Jihomoravský kraj zajišťujeme kompletní pokrytí reklamních ploch v MHD, ale i příměstské dopravy. Přímo v Brně nabízíme reklamní plochy v tramvajích, trolejbusech i autobusech MHD. Dále vám reklamu na autobusech zajistíme ve městech Blansko, Vyškov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Kyjov, Kuřim, Boskovice aj. Nenašli jste v nabídce pro Jihomoravský kraj požadovanou lokalitu? Pro více informací o formátech  a možnostech pokrytí v konkrétním regionu nás kontaktujte.

Karlovarský kraj

V regionu Karlovarský kraj zajišťujeme kompletní pokrytí reklamních ploch v MHD, ale i příměstské dopravy. Reklamu na autobusech vám rádi zajistíme ve městech Karlovy Vary, Cheb, Sokolov či Mariánské Lázně. Nenašli jste v nabídce pro Karlovarský kraj požadovanou lokalitu? Pro více informací o formátech  a možnostech pokrytí v konkrétním regionu nás kontaktujte.

Královehradecký kraj

V regionu Královehradecký kraj zajišťujeme kompletní pokrytí reklamních ploch v MHD, ale i příměstské dopravy. Přímo v Hradci Králové nabízíme reklamní plochy v trolejbusech i autobusech MHD. Dále reklamní plochy na autobusech zajistíme ve městech Trutnov, Náchod, Jičín nebo Rychnov nad Kněžnou. Nenašli jste v nabídce pro Královehradecký kraj požadovanou lokalitu? Pro více informací o formátech  a možnostech pokrytí v konkrétním regionu nás kontaktujte.

Liberecký kraj

V regionu Liberecký kraj zajišťujeme kompletní pokrytí reklamních ploch v MHD, ale i příměstské dopravy. Přímo v Liberci nabízíme reklamní plochy v tramvajích i autobusech MHD. Reklamní plochy na autobusech Vám také zrealizujeme ve městech Česká Lípa, Jablonec nad Nisou a Semily. Nenašli jste v nabídce pro Liberecký kraj požadovanou lokalitu? Pro více informací o formátech  a možnostech pokrytí v konkrétním regionu nás kontaktujte.

Moravskoslezský kraj

Region Moravskoslezský kraj je rozdělen do několika oblastí, které jsou provázány jednotnými tarify integrované dopravy ODIS.  Společně s linkami MHD tvoří ucelenou regionální nabídku. Reklamně lze využít autobusy, tramvaje i trolejbusy. Exkluzivně je zde pro reklamu k dispozici 395 autobusů příměstské autobusové dopravy. Nenašli jste v nabídce pro Moravskoslezský kraj požadovanou lokalitu? Pro více informací o formátech a možnostech pokrytí v konkrétním regionu nás kontaktujte.

Olomoucký kraj

V regionu Olomoucký kraj kompletně pokrýváme reklamních plochy v MHD, ale i příměstské dopravy. Přímo v Olomouci nabízíme reklamní plochy v tramvajích i autobusech MHD. Reklamní formáty na autobusech nabízíme také ve městech Prostějov a Přerov. Nenašli jste v nabídce pro Olomoucký kraj požadovanou lokalitu? Pro více informací o formátech  a možnostech pokrytí v konkrétním regionu nás kontaktujte.

Pardubický kraj

V regionu Pardubický kraj zajišťujeme kompletní pokrytí reklamních ploch v MHD, ale i příměstské dopravy. Přímo v Pardubicích nabízíme reklamní plochy v trolejbusech i autobusech MHD. Reklamní plochy na autobusech zrealizujeme také ve městech Chrudim, Ústí nad Orlicí, Svitavy, Česká Třebová, Vysoké Mýto, Litomyšl, Moravská Třebová i Lanškroun. Nenašli jste v nabídce pro Pardubický kraj požadovanou lokalitu? Pro více informací o formátech  a možnostech pokrytí v konkrétním regionu nás kontaktujte.

Plzeňský kraj

V regionu Plzeňský kraj zajišťujeme kompletní pokrytí reklamních ploch v MHD, ale i příměstské dopravy. Přímo v Plzni nabízíme reklamní plochy v tramvajích, trolejbusech i autobusech MHD. Reklamní plochy na autobusech vám také zajistíme ve městech Domažlice, Klatovy, Rokycany, Tachov, Sušice i Stříbro. Nenašli jste v nabídce pro Plzeňský kraj požadovanou lokalitu? Pro více informací o formátech  a možnostech pokrytí v konkrétním regionu nás kontaktujte.

Praha

MOBILBOARD provozuje samostatnou pobočku v regionu Praha, která je zaměřena na prodej reklamních ploch v exkluzivní síti MHD a PID (Pražské integrované dopravy) v rámci Prahy a okolí. Zajišťujeme také plochy na autobusových dálkových linkách směr Praha. Exkluzivně zde nabízíme celkem 230 autobusů vhodných pro reklamu. Nenašli jste v nabídce požadovanou lokalitu? Pro více informací o formátech  a možnostech pokrytí v konkrétním regionu nás kontaktujte.

Středočeský kraj

Pokrytí regionu Středočeský kraj zajišťuje 218 linek příměstské dopravy v okresech Příbram, Beroun, Hořovice, Mladá Boleslav, Dobříš, Sedlčany. Tyto linky navazují na autobusy vyjíždějící z provozovny Praha Stodůlky. 28 linek MHD je provozováno v Berouně, Příbrami, Hořovicích a PID Praha Hlubočepy. Reklamně zajímavé jsou meziměstské autobusy jedoucí směrem na Prahu z lokality Mladá Boleslav, Dobříš, nebo z provozovny Domažlice na Šumavu a Německo. Nenašli jste v nabídce pro Středočeský kraj požadovanou lokalitu? Pro více informací o formátech a možnostech pokrytí v konkrétním regionu nás kontaktujte.

Ústecký kraj

V regionu Ústecký kraj zajišťujeme kompletní pokrytí reklamních ploch v MHD, ale i příměstské dopravy. V Ústí nad Labem, Chomutově a Jirkově nabízíme reklamní plochy v trolejbusech i autobusech MHD. Reklamní plochy na autobusech vám také zajistíme ve městech Děčín, Teplice, Žatec a Louny. Reklamní plochy na autobusech a tramvajích pak ve městech Most a Litvínov. Nenašli jste v nabídce pro Ústecký kraj požadovanou lokalitu? Pro více informací o formátech  a možnostech pokrytí v konkrétním regionu nás kontaktujte.

Vysočina

V kraji Vysočina zajišťujeme kompletní pokrytí reklamních ploch v MHD, ale i příměstské dopravy. Ve městě Jihlava nabízíme reklamní plochy v MHD a to jak v trolejbusech, tak i v autobusech. Reklamní plochy na autobusech vám také zajistíme ve městech Třebíč, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou a Pelhřimov. Nenašli jste v nabídce pro kraj Vysočina požadovanou lokalitu? Pro více informací o formátech  a možnostech pokrytí v konkrétním regionu nás kontaktujte.

Zlínský kraj

V regionu Zlínský kraj zajišťujeme kompletní pokrytí reklamních ploch v MHD, ale i příměstské dopravy. Přímo ve Zlíně a Otrokovicích nabízíme reklamní plochy v trolejbusech i autobusech MHD. Reklamní plochy na autobusech vám také zajistíme ve městech Kroměříž, Vsetín, Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí, Uherský Brod, Rožnov pod Radhoštěm, Holešov, Bystřice pod Hostýnem a Vizovice. Nenašli jste v nabídce pro Zlínský kraj požadovanou lokalitu? Pro více informací o formátech  a možnostech pokrytí v konkrétním regionu nás kontaktujte.

MB Poster 80 x 30 cm – Autobus

MB Poster 80 x 30 cm pro autobus je samolepící formát umístěný zpravidla nad okny v podhledu vozu. Tato…

LCD monitory – Trolejbus

Digitální formát bez produkčních nákladů. LCD monitory pro trolejbus se nacházejí v přední části vozu, přímo…

LCD monitory – Tramvaj

Digitální formát bez produkčních nákladů. LCD monitory pro tramvaj se nacházejí v přední části vozu, přímo…

LCD monitory – Autobus

Digitální plocha bez produkčních nákladů. LCD monitory pro autobus se nacházejí v přední části vozu, přímo…

Wi-Fi reklama – Trolejbus

Wi-Fi reklama pro trolejbus je první měřitelný online formát v transportu a nástroj pro e-commerce. Prodej…

Wi-Fi reklama – Autobus

Wi-Fi reklama pro autobus je první měřitelný online formát v transportu a nástroj pro e-commerce. Prodej…

MB Poster A2 – Trolejbus

Oboustranný plakát MB Poster A2 pro trolejbus je umístěný na okně vozu. Reklamní plocha o velikosti 42…

MB Poster A2 – Autobus

Oboustranný plakát MB Poster A2 pro autobus je umístěný na okně vozu. Reklamní plocha o velikosti…

Leták A4 – Trolejbus

Klasický formát pro krátkodobé akce. Leták A4 pro trolejbus je na výšku umístěný v interiéru vozu.…

Leták A4 – Tramvaj

Klasická reklamní plocha pro krátkodobé akce. Leták A4 pro tramvaj je na výšku umístěný v interiéru…

Leták A4 – Autobus

Klasická reklamní plocha pro krátkodobé akce. Leták A4 pro autobus je na výšku umístěný v interiéru…

Leták A3 – Trolejbus

Klasická reklamní plocha pro krátkodobé akce. Papírový leták A3 pro trolejbus je ve vozech zasunut do…

1 2 3