Teambuliding v pohybu, tak jako naše reklamní plochy!

MOBILBOARD v divočině, aneb umění „přežít“ v souladu s přírodou

Teambuliding v pohybu, tak jako naše reklamní plochy!

V naší agentuře máme rádi výzvy, a nejen ty marketingové. Kdo se bojí, nesmí do lesa, a v případě naší poslední dynamické teambuilding akce se pořekadlo bezesporu potvrdilo.

Po roce jsme si opět vyzkoušeli fyzickou i mentální odolnost a týmového ducha na skutečně zajímavém místě. Opuštěné malebné údolí Švábského potoka, obklopené lesy, loukami a pastvinami, nám odhalilo krásy statku Kozojedský dvůr, kde naše letošní týmové dobrodružství začíná i končí.

Kozojedský dvůr, místo pro náš teambuilding

Outdoorový program byl pro tento rok více než pestrý a v pohybu, stejně jako naše reklamní plochy. Asi určitá kompenzace za covidovou éru… Ranní rozehřívací kolo jsme odstartovali týmovou hrou s cílem prolomit osobní zóny a bariéry, na kterou navázal Tangram. Skládaní hlavolamů nám pořádně zamotalo hlavu, ale několik zajímavých obrazců v časovém limitu se nám podařilo úspěšně vytvořit. Zjevně na tom nejsme s představivostí ještě tak úplně špatně…Juchůůůů!

„Člověk poznává sám sebe, až když zápasí s překážkami.“ —  Antoine de Saint-Exupéry

Kouzlo hlavolamů

Následující dopolední hry vyžadovaly verbální a komunikační dovednosti. Vytváření příběhu a jeho posloupností, nebo běhací obří pexeso mělo také své kouzlo. Neobvyklá příležitost si u hry zaběhat, udržet během přesunu z bodu A do bodu B v hlavě důležitou myšlenku a ještě ji srozumitelně přetlumočit na dálku skrze vysílačku. Snadné to úplně není, jedno je ale jisté, posílíte paměťové závity, ústní svaly a uděláte si pořádný hlad!

Skládáme příběh

Avšak! Plné břicho ještě nevěstí poobědního šlofíka, spíše přípravu na nadcházející plán. Rozkaz zněl jasně:  „Vzhůru do divočiny za zlatou horečkou“. Dva týmy zlatokopů, divoký terén s překážkami, s cílem najít zlato a „přežít“! Snad možná s tím rozdílem, že naši předkové neměli pro orientaci v prostoru k dispozici GPS souřadnice, funkční obuv, tunu repelentu na těle, nápovědu v zádech a relativně uspořádaný terén. Tak odstartoval odpolední MOBILBOARDí pochod přírodou.

Vyrážíme za zlatem

Po občasném lesním bloudění, snaze překonat všechny překážky, a to i za pomoci vlastnoručně zkonstruovaného loveckého vybavení, pokusit se zdolat plyšovou šelmu či papírového divočáka, a ve finále ještě najít zlato, se oběma týmům podařilo. Cílová laťka pokořena. I ten oheň se nám nakonec podařilo vykřesat! Zvládli jsme to, budiž nám odměnou ta skvělá večeře, kterou nám pan majitel statku z místních bio zdrojů připravil.

MOBILBOARD tým 1 se svou trofejí
MOBILBOARD tým 2 s náloží zlata

Po náročném dni se probouzíme do nového rána s pár štípanci, škrábanci a modřinami, s apetitem na lákavou domácí snídaní a voňavou kávu. A budete zírat, s bonusem v podobě čerstvě nadojeného domácího mléka od místní kravky, které za ranního kuropění zručně nadojila naše kolegyně. Plni nové síly si ještě vyzkoušíme kouzlo lukostřelby, navštívíme místní ekologickou farmu a hurá zpátky do Zlína, unavení, ale s čistou myslí.

Děkujeme agentuře TERN EVENT za perfektní přípravu a program, majitelům Kozojedského dvora za bezva zázemí.