Wi-Fi k celopolepu!

Efektivní propojení pohyblivého transportu s on-line médii

Wi-Fi k celopolepu!

Jako největší dodavatel reklamy ve veřejném transportu a inovátor v oboru nabízíme ve svém portfoliu digitální produkty, které zapadají plnohodnotně do konceptu ONLINE&DIGITAL reklamy. V reakci na tento trend a s cílem udržet zájem zadavatelů o MHD reklamu jsme vytvořili zajímavou produktovou nabídku, která umí efektivně provázat on-line média s outdoorem a zvýšit celkový výkon kampaně.

Regionální zákazníci mohou k celopolepu a jiným exteriérovým formátům ve veřejném transportu využít MOBILNÍ Wi-Fi router s možností snadné a rychlé instalace přímo do konkrétního vozidla. Toto šikovné zařízení nabízí flexibilní řešení jak pro dopravce, tak pro reklamní klienty.

Reklamní Wi-Fi představuje totiž skvělý on-line nástroj pro sponzorovaný obsah, pro zvýšení návštěvnosti webu aj. Samozřejmostí je přímý proklik do produktu/služby, zajímavé výstupní hodnoty a datový report. Službu zajišťuje kompletně na klíč MOBILBOARD.  

Podívejte se, jak perfektně funguje Wi-Fi s celopolepem! Realizovaná kampaň klienta Moravia Containers je přímo ukázková case study.

Celopolep pro Moravia Containers

Chcete také zvýšit efektivitu své kampaně? Ozvěte se nám, rádi poradíme jak na to.