15 kulatých let u MOBILBOARD

Oceňujeme naše firemní stálice

15 kulatých let v agentuře, i takové firemní stálice v týmu máme

V květnu jsme v MOBILBOARD oslavili významné kulatiny, a vážně ne ledajaké! Krásné patnáctiny a pět let. Kdo je napjatý, předem prozrazujeme, že tentokrát nejde o narozeniny našich ratolestí, domácích mazlíčků nebo výročí vzniku agentury, známostí, svateb či snad výročí hypotéky.

Výjimeční zaměstnanci, výjimečný přístup

Je to jubileum výjimečné, zaměstnanecké. A protože výjimečná situace si žádá výjimečný přístup, je třeba to patřičně oslavit. Ačkoliv MOBILBOARD rád ve svých řadách vítá nové tváře a mladé talenty, dlouholetých zaměstnanců si velmi váží.  Ono být v dnešní době „firemní vykopávkou“ s dlouholetými zkušenostmi, při tak obrovské fluktuaci na trhu práce, je opravdu něco vzácného a hodnotného. Navíc něco, co přispívá, zejména u menších firem, k budování pracovního prostředí až familiárního charakteru, což je pro mnohé zaměstnance pozitivní přidaná hodnota. Firemní loajalita totiž není jen o počtu odpracovaných let, ale i o přístupu k práci a k druhým.

Porada MOBILBOARD, aneb bez dobrot to nepůjde

Malé představení našich kmeňáků…

Představujeme Vám naše „kmenové“ kolegy Kubou a Verču, dlouholeté a důležité články týmu reklamní agentury MOBILBOARD.

Kuba patří mezi hlavní firemní media guru a hlavu obchodu, který je v agentuře téměř nejdéle z celého týmu. Za těch 15 let ušel pořádný kus pracovní cesty, na kontě má tisíce reklamních kampaní a nespočet firemních událostí.  Kubova super vlastnost? Je to ten typ, kterého v týmu prostě chcete. Parťák, co nezkazí žádnou srandu, dokáže i přes nemálo adrenalinových situací najít řešení, zachovat vnitřní klid, být jak se říká „nad věcí“. V MOBILBOARD hraje Kuba důležitou roli. Je pravou rukou top reklamních zadavatelů a agentur, s nimiž léta spolupracuje a „šije jim MHD kampaně na tělo“. Prostě takový mediální krejčí pro VIP, kterého mají klienti rádi právě pro jeho zkušenost, přístup a bezva povahu.

MOBILBOARD slaví 15 let s Kubou

Další jubilantkou je Verča, naše majsterka přes firemní čísla. Šikovná účetní, specialistka přes faktury, závěrky, depeháčka, důležitá osoba, která hlídá firemní pokladničku, vybavení, ale také natolik důležitou ledničku. Naše Verča vyniká svým pragmatickým přístupem a pečlivostí, ale nechybí jí ani organizační vlastnosti. Takže takže pokud jde o firemní oslavy, večírky, jde to prostě vždycky za Verčou. Veronika dosáhla letos ve firmě své první významné 5letky, má tedy slušně našlápnuto na další firemní úroveň.

Verčina pětiletka v agentuře

Co říci na závěr? Děcka, díky za vás, za váš pozitivní přístup k práci a k druhým. Zůstaňte takoví jako doposud, jsme rádi, že vás ve firmě máme.