Luxusní SKIBUSY do francouzských a italských Alp

V letošním roce jsme rozšířili nabídku zimních skibusů o speciální balíček autobusů mířících do oblíbených alpských destinací.

Luxusní SKIBUSY do francouzských a italských Alp

V letošním roce jsme rozšířili nabídku zimních skibusů o speciální balíček autobusů, které svážejí zájemce z celé ČR do oblíbených alpských destinací. Zima nekončí!  Sezóna zahraničních skibusů je leden až duben 2015.

Oslovte cestující při jejich cestě na zimní dovolenou

Nyní máte jedinečnou možnost oslovit zajímavou cílovou skupinu cestujících za zimní dovolenou do Alp. Speciální balíček 60 zájezdů v období leden až duben osloví až 3 000 cestujících!

  • Francie – 30 lyžařských středisek (Chamonix, Chamrousse, Méribel, Les 2 Alpes atd.)
  • Itálie – 10 lyžařských areálů (Val di Fiemme, Marilleva, Livigno a další).

Luxusní autobusy mají nejmodernější výbavu, včetně wi-fi, klimatizace. Jsou vybaveny pohodlnými sedačkami a občerstvením na palubě, které zpříjemní dlouhé cestování.

Koho reklamou v těchto skibusech oslovíte?

Klientelu, která ocení vysoký standard a pohodlí, ráda cestuje a připlatí si za zimní dovolenou i do vzdálenějších a dražších destinací.
Zájezdy jsou vypravovány z 20 nástupních míst ČR (Praha, Beroun, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Chomutov, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Mladá Boleslav, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Prostějov, Rozvadov, Tábor, Ústí n. l., Zlín).

Reklamní formáty v interiéru za cenu 20,-Kč/osobu!

Reklamní kampaň zrealizujeme na visačkách Bus Cards zavěšených na madlech sedadel,  umístíme letáky do sítěk na sedadlech, či zajistíme sampling vzorků produktů, či jiných předmětů. Dlouhý čas cestování je ideální pro oslovení produktovým katalogem, časopisem, či jiným rozsáhlejším materiálem.
Neváhejte – autobusy vyjíždí už 30.1. !