MOBILBOARD curling v Praze

Po čtyřech letech vezeme Moravu do metropole

MOBILBOARD curling, aneb blízká setkání s klienty na ledu

Od posledního veselí MOBILBOARD s klienty uplynul už nějaký ten pátek a nebudeme zastírat, že dvouletá pandemická izolačka se do společenského života významně podepsala. Ačkoliv online je skvělou podporou také v oblasti komunikace, tak nějak jsme cítili, že už by to chtělo se zase potkat s klienty osobně a neformálně jim poděkovat za dlouholetou spolupráci a za důvěru v naši práci, v náš media typ. Prostě vrátit do MOBILBOARD starou tradici a přivézt klientům do Prahy zase trochu té Moravy. Tak jsme to tedy upekli…

Vřelé setkání, ze kterého až „mrazí v kostech“

Ačkoliv se tento rok, všem ze známých důvodů, nese s obavami ze zimy, v MOBILBOARD jsme to pojali o něco z veselejšího konce. Snad u každého z nás platí, že si na zimě dokážeme najít kousek toho pěkného, co nás na ní baví a pro co ji máme svým způsobem rádi. A protože je MOBILBOARD agentura zaměřená na pohyblivou MHD reklamu, co by byla firemní akce bez malé dávky pohybu.  Co myslíte, že z toho vzniklo? No lidový tanec to tentokrát nebyl, vsadili jsme na curling!

Sport, který je pro mnohé stále určitou neznámou, sport, který umí příjemně překvapit a který i za svých chladných podmínek dokáže povzbudit tělo a vytvořit skvělou týmovou atmosféru.

MOBILBOARD akce pro reklamní klienty VIP curling 2022

Ledový turnaj aj moravské produkty

Tož jak ta naša moravská akce dopadla? Byla co do počtu skromnější, ale o to přátelštější. Přivítali jsme sa slivovicú a za zvuku moravských tónů okoštovali valašské frgály. Vyzkoušeli jsme si v týmech kouzlo curlingu, ochutnali místní dobroty a hlavně, konečně si popovídali tváří v tvář.

MOBILBOARD curlingový trénink s reklamními klienty
MOBILBOARD curlingový turnaj

Děkujeme všem klientů, kteří si našli ve svém náročném podzimním programu chvilku a dorazili na naše „ledové“ (se) utkání. Věříme, že atmosféra večera byla pro klienty stejně tak příjemná jako pro nás. Doufáme, že jste si z akce neodnesli prochladlý organismus, ale naopak hezké vzpomínky  s výhledem na další setkání, které tu bude cobydup.

Posezení s klienty VIP Curling 2022

Těšíme se na další setkání, tentokrát na výjimečném místě

MOBILBOARD příští rok oslaví své dvacetileté výročí agentury, o to větší důvod uspořádat zase zajímavou společenskou akci. A tentokrát to bude o to výjimečnější prostor! Někteří už ví, ostatní budeme zatím ještě chvíli napínat. Napovíme, že to bude úžasné zelené místo s výhledem na hrad.

Díky za to, že jedete s námi! Bez Vás by totiž reklama na autobusech, trolejbusech a tramvajích nebyla tím, čím je dnes! Stále významným media typem v odvětví outdooru…

Váš MOBILBOARD