MOBILBOARD nově v roce 2024

Vánoční přání s příběhem

MOBILBOARD nově v roce 2024

Vážení obchodní přátelé,

k vánoční atmosféře v byznysovém světě, alespoň u nás v agentuře, patří tradičně PFko. Posíláme jej každý rok, posíláme Vám jej i letos. MOBILBOARD PF2024 má však tentokrát hlubší význam. Provází jej příběh zlínské reklamní agentury, jehož tématika má své opodstatnění a rezonuje naší firmou už delší čas. V čem je PF letos jiné? Nejde ani tak o podobu, ale o obsah. Ve zkratce Vám pozadí této story teď přiblížíme. Ale nebojte se, nepřeorientováváme se na realizace zahrad nebo zemědělství, jak to na první pohled vypadá. 😊

Rosteme a posouváme se do nové etapy

Agentura MOBILBOARD se za svých 20 let fungování, kdy v podstatě položila základy MHD reklamy v ČR a na Slovensku, dost posunula a vyrostla. Navzdory digitální konkurenci doslova vzkřísila hodnotu tohoto OOH media typu, který stojí na pevných základech a jehož oblíbenost u klientů i agentur postupem času výrazně posiluje. Najednou řešíme téměř 1000 zakázek ročně, personálně bobtnáme a prostor kanceláří nám začíná být pomalu těsný. A to si žádá změnu, kterou vystihuje právě náš letošní vizuál.

Když Radka (*Radmila Pospíšilová, majitelka MOBILBOARD) před 2 lety přišla s informací o koupi   zlínského monumentu na pokraji zkázy – koupaliště Riviéra Malenovice, bylo to velké překvapení všech uvnitř firmy, ale i pro místní veřejnost. Postupem času však dostává tato transakce reálné obrysy, práce na tomto projektu jsou v plném proudu.

Stavíme zelené sídlo

MOBILBOARD bude mít už brzy vlastní pevnou půdu pod nohama,  firemní sídlo a ne ledajaké! Z bývalé plovárny a současného brownfieldu, vznikne nový zelený areál navržený s respektem a pokorou k okolní krajině. Její současnou smutnou podobu připomene snad už jen torzo původního tobogánu. Kouzelná lokace pod Malenovickým hradem, plánovaný biotop a další edukativní využití areálu už jsou ke zhlédnutí ve vizualizaci.

Vizualizace nového sídla MOBILBOARD
Riviéra Zlín bude sloužit jako nové sídlo MOBILBOARD

Radmila Pospíšilová zaujala Forbes

MOBILBOARD je první zelená reklamka, která řeší dlouhodobou udržitelnost. Radmila Pospíšilová za projekt získala pozornost Forbes, který ji nominoval do žebříčku Nejvlivnější ženy Česka.

Radmila Pospíšilová ve Forbes 2023 se umístila na 191. příčce

Uplynula dvě desetiletí a MOBILBOARD zahajuje svou novou životní etapu. Potomka v podobě úspěšného media typu už máme, stromy na Riviéře ZLÍN postupně sázíme, zbývá jen dostavit funkční dům, na čemž už postupně usilovně pracujeme. Sami jsme na finální výsledek zvědaví a těšíme se. Tak nám držte palce!

Za celý náš česko-slovenský tým Vám přejeme, abyste i Vy měli po celý rok pevnou půdu pod nohama a pevné zdravotní, rodinné i pracovní základy.  

Děkujeme všem za spolupráci a že jedete v reklamě s námi,

Váš MOBILBOARD

MOBILBOARD PF2024