MOBILBOARD rozšiřuje reklamní zastoupení o linky provozované dopravcem ICOM

Outsourcing dopravců se rozrůstá

MOBILBOARD rozšiřuje reklamní zastoupení o linky provozované dopravcem ICOM

Další úspěšná kooperace pro MOBILBOARD! Po zdlouhavém vyjednávání, kterému předcházelo optimální nastavení technickoprovozních podmínek a standardů dopravce, se nám podařilo uzavřít reklamní spolupráci s ICOM transport, a.s.

Pokrytí atraktivních území

Velký hráč na poli veřejné dopravy disponuje 600 autobusy, novými linkami a atraktivním regionálním pokrytím. Celorepublikovým a místním zadavatelům se tímto nabízí zajímavé možnosti pohyblivé reklamy na území kraje Vysočina, Slánska, Benešovska, Jindřichohradecka, Ústí nad Orlicí a v Třebíči (MHD a PAD).

Formát Window Board s kampaní pro ČPZP na autobusech ICOM

K dispozici oblíbené exteriérové i interiérové formáty

Pro své kampaně tak mohou agentury a klienti využít populární formát Celopolep, Mobilboard, Back Board a City Board, menší formáty typu QS fólie, interiérový MB Poster a mnoho dalších, které jsou k dispozici v našem online katalogu. Jednotlivé regiony jsou specifické a nabídka se tvoří vždy pro individuální cílení.

Kampaň EG.D na autobusech ICOM s formátem QS fólie

Outsourcing reklamy u dopravců nabírá na intenzitě

Kromě spolupráce s ICOM transport má MOBILBOARD v ČR v síti exkluzivního zastoupení Prahu, Střední Čechy a Moravskoslezský kraj, Kolínsko, Zlínsko a další lokality, díky čemuž výhradně spravuje přes 2200 vozidel veřejné dopravy. Na Slovensku se MOBILBOARD Slovensko stará exkluzivně o 700 vozidel MHD a příměstské dopravy. Před uzavřením smlouvy jsou další lokality a dopravci v rámci Libereckého a Hradeckokrálovského kraje s počtem 300 autobusů regionální dopravy.

Vzájemná spolupráce je přínosem pro všechny

Reklama na autobusech, trolejbusech a tramvajích se stále těší své oblibě. Outsourcing je moderní způsob spolupráce výhodný pro oba partnery. Dopravce získá zastoupení agenturou  s mnohaletou specializací a bohatým know how z mediálního trhu. Ucelená nabídka kvalitních služeb zajistí profesionální realizace kampaní a naplnění potřeb klientů.

V MOBILBOARDu máme obrovskou radost z každé spolupráce a vážíme si důvěry dopravců, kteří nám umožňují inzerovat na svých vozech. I díky tomu se nám daří naplňovat cíl, kterým je udržení a růst tohoto media typu v segmentu OOH reklamy, zvyšování jeho povědomí u současné generace marketérů a příliv financí do veřejné dopravy právě skrze monetizaci pohyblivých ploch.

Těšíme se na první kampaně na autobusech ICOM!

MOBILBOARD tvoří reklamu v pohybu už 18 let.