MOBILBOARD spustil nové webové stránky

Vše přehledně, online, z jednoho místa!

MOBILBOARD spustil nový web

Máme hotovo! Konečně se s vámi můžeme podělit o žhavou novinku posledních dnů. Dlouhé covidové období jsme věnovali novým projektům, zlepšením, k nimž patří bezesporu také příprava a spuštění nového webu.

Vše přehledně, online, z jednoho místa!

Redesign webových stránek MOBILBOARD však není pouze o novém layoutu, ale hlavně o přehledném, intuitivním a uživatelsky příjemném prostředí. Celkově řešení jsme koncipovali tak, aby naplnilo potřeby návštěvníků a zároveň splňovalo poslední trendy a požadavky v oblasti marketingu a online prostředí. To se snad povedlo a bude se líbit nejen vám, našim zákazníků, ale také i-robotům.

Nová podoba webu

V čem je nový web lepší?

Přehlednost a komplexní nabídka služeb

Celkové uspořádání webu je nyní jiné, více sofistikované. Snahou bylo srozumitelné rozdělení témat a sekcí, strukturovaně a ideálně bez dalších externích podstránek. S ohledem na škálu projektů a služeb, které kromě MHD reklamy zajišťujeme, se přímo nabízelo tyto sjednotit pod jednu doménu. Vše, co vás zajímá a agentura MOBILBOARD nabízí najdete nyní uceleně na našem webu www.mobilboard.cz.

Produktový e-shop

Webové stránky aktuálně zcela mění pohled na nabídku reklamních nosičů v OOH transportu. Jedna z věcí, kterou stará verze webu postrádala, byl ucelený přehled reklamních formátů, ploch a lokalit na jednom místě, tzv. „pod jednou záložkou“.

To vše nyní umožňuje sekce Reklamní plochy, v níž si klient může v přehledném online katalogu filtrovat položky nad jednotlivými typy ploch dopravních prostředků, reklamními formáty a regiony. Vše rozděleno systematicky podle typů dopravních prostředků, ale i reklamních formátů, včetně digitálních. Každá z položek disponuje vlastním poptávkovým tlačítkem. V případě zájmu o konkrétní či více položek tak uživatel snadno a jednoduše tyto vloží do formuláře Rychlé poptávky, který v podstatě supluje funkci nákupního košíku. Tímto krokem se tak zjednodušuje přenos požadavků mezi zákazníkem a naším obchodním týmem, a v podstatě má za cíl urychlit celkový obchodní proces.

Inspirace

Výrazná vizuální přehlídka našich realizací a inspirace pro zadavatele.
To byl jeden z dalších požadavků, na který jsme při rozvržení webu kladli velký důraz. Věříme, že také v sekci Reference, Aktuality každý zákazník najde inspiraci nebo obsah, který je pro něj z hlediska reklamy v transportu zajímavý.

Prvek pohybu dominuje

Přejeme příjemné brouzdání a věříme, že zde najdete vše, co hledáte
pro svou plánovanou kampaň na dopravních prostředcích.

Křest webových stránek