MOBILBOARD ukázky reklamních kampaní

Prohlédněte si naše poslední realizace

MOBILBOARD ukázky reklamních kampaní

Vážení klienti, mediální partneři, zadavatelé,

díky vám, vašim kampaním MHD reklama zažívá také v tomto roce svůj mediální boom. V porovnání s úspěšným rokem 2022 evidujeme enormní zájem o tento typ venkovní reklamy (OOH) také letos. To nás velmi těší a věříme, že závěr roku přinese ještě hodně zajímavý výsledek.

Naše letošní realizace

Více než ½ letošní práce na zajímavých reklamních kampaních na autobusech, trolejbusech, tramvajích v Čechách i na Slovensku je za námi, pár mil ještě zbývá. Ale i to si zaslouží poděkování a sdílení. Připravili jsme pro vás výběrový koktejl top realizací na oblíbeném velkoplošném formátu Celopolep, Mobilboard, Side Board nebo Back Board. Ukázky můžete využít jako zajímavou inspiraci pro svou brand kampaň, která vás tradičně postaví před klasické rozhodnutí o výběru vhodného media typu.

MHD reklama přináší zásah tam, kde zrovna potřebujete

Reklama na transportu nabízí širokou škálu formátů v klíčových městech ČR jako Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Zlín, Pardubice, České Budějovice, napříč regiony, na dálnici a dále také na Slovensku. MHD reklama je v podstatě jeden z mála media typů s exkluzivním zobrazením. Pohyblivé billboardy mají díky své mobilitě široký regionální přesah a poskytují skutečně velký prostor pro image kampaně.

Zahajujeme rezervace na další rok

Pro velkou obsazenost vybraných lokalit a plochy zahajujeme už nyní předprodej na rok 2024. Vybírejte z exteriérových, interiérových formátů nebo digitálních médií a zarezervujte si reklamní plochy za současné ceny!

Rozhýbejte svou značku spolu s námi a buďte vidět tam, kde jiní nejsou. Protože MHD reklama prostě funguje! 

Ukázky našich realizací ⬇️