První svatba v MOBILBOARD

I v práci může vzniknout dokonalá love story

První svatba v MOBILBOARD

Věřili byste, že i v práci mohou vzniknout životní příběhy, které Vás pozitivně ovlivní na celý život? O jeden takový se s Vámi musíme podělit, protože celé pozadí je jako love story z knihy Rosamunde Pilcher a my máme holt rádi romantické happy endy. Tak snad nám hlavní aktéři odpustí malinké poodhalení ze svého soukromí, ale nemůžeme jinak…

Minulý týden se MOBILBOARDem nesla svatební nálada. Ono by na tom nebylo nic až tolik zvláštního, kdyby se ovšem netýkala svatby dvou našich dlouholetých kolegů a nebyl to první sňatek dvou mobilborďáků v historii firmy. A představte si, dvou členů týmu z jedné obchodní divize!

Potkali se v MOBILBOARD…

Petr s Maruškou se poznali v MOBILBOARDu. Ze vzájemných sympatií se stala láska na „první pracovní pohled“, z níž vzešla na svět malá Klárka. První „čistokrevné“ mobilboardí děťátko, kterému už držíme ve firmě pracovní místo. Skvělý firemní recruitment sázející na kvalitní pracovní genetiku, co říkáte?  Ale teď vážně…Příběh má samozřejmě své šťastné pokračování, a totiž svatbou.

Svatební polep na míru

V pozadí této události bylo třeba připravit speciální překvápko. A ne jinak než v tom, v čem jsme dobří. V pohyblivé reklamě na vozech veřejné dopravy, protože kovářova kobyla přeci nemůže chodit bosa. Vytvořili jsme pro novomanžele speciální svatební polep, dalo by se říci na míru. Vznikla tak crazy grafika na bočním skle mikrobusu inspirovaná nejmenovaným českým filmem. Fandové tuzemské kinematografie jistě hned poznají. Zajímavostí polepu je speciální výřez ve tvaru srdce, jehož výplň složenou ze dvou částí si nevěsta a ženich po obřadu nalepí a spojí ji k sobě tak, aby vznikl „srdeční“ celek.

Svatební polep mikrobusu
Svatební polep mikrobusu
Nesvatbovi na svatbě
Tým MOBILBOARD jede na svatbu

Kouzelná veselka s překvapením

O víkendu se celý náš tým vydal na místo činu. Veselka Marušky a Petra, kteří si řekli v sobotu své ANO na opravdu kouzelném místě, byla jak se patří krásná. Věříme, že snad tento svatební dar nezpůsobil nevěstě, ženichovi nebo hostům újmu na zdraví, a naopak podpořil veselou svatební atmosféru.

Novomanželé Maruška a Petr se svou svatební „OOH kampaní“

Buďte štastní!

Tak drahoušci, ať jste spolu v tom novém manželském životě zase o kus šťastnější a zaláskovanější! Nejen srdce v grafice jste vyplnili a propojili dokonale, tak v tom pokračujte!

P.S. A kdo bude další na řadě, hlaste se u nás! MHD reklama to umí i na svatbách a dokáže potěšit nejedno oko!