Celopolep 30 % oken – Autobus

Celopolep 30 % oken je velká image plocha pro autobus. Svým rozsahem dokáže efektivně zviditelnit jakoukoliv kampaň. Působivá reklama s dlouhodobým účinkem a zajímavý prostor pro kreativní kampaně!

Formát Celopolep 30 % oken pro autobus je zhotoven kombinací speciální průhledné okenní fólie a vinylové fólie na plechovou část karoserie. Plochu doporučujeme pro dlouhodobé kampaně od 1 do 36 měsíců.

Realizujeme instalace celopolepů na všech typech autobusů po celé ČR. Reklamu na autobusech lze provozovat ve velkých městech, ale také jimi lze velmi podrobně pokrýt spádové části regionů. Městské a příměstské spoje zajišťují reklamu hlavně v centrech měst a okolí,  dálkové a mezinárodní spoje na dálnicích. Kyvadlové, cyklobusy a skibusy dokáží reklamou zasáhnout speciální místa v turistických oblastech.

Tento polep je možné aplikovat na autobusech dle specifik ve vybraných lokalitách. Cena reklamní plochy se pro jednotlivé regiony liší. Pro bližší informace o možnostech pokrytí ve zvolené lokalitě nás prosím kontaktujte.

Parametry

Rozměr (m²) 50
Typ kampaně dlouhodobá od 6 do 36 měsíců
Proč reklama ve veřejné dopravě? Protože je účinná a funguje! Více ZDE.

Dostupné lokality

  • Slovenská republika