S MHD reklamou ze Zlína až za hranice

Radmila Pospíšilová vypráví o své cestě podnikání v reklamním byznysu

S MHD reklamou ze Zlína až za hranice

V listopadu jsme se vydali na zajímavé networkingové setkání v kruhu inspirativních žen z Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek regionu Zlín. Radmila Pospíšilová se s MHD reklamou aktivně zúčastnila panelové diskuze „Ze Zlína až na kraj světa„. Toto zajímavé téma rezonovalo napříč celým večerem.

V roli speakera se, spolu se třemi úspěšnými a energickými manažerkami, podělila o svou pracovní a osobní cestu. O to, jak vybudovala v Čechách i na Slovensku úspěšnou agenturu zaměřenou na reklamu na vozech veřejné dopravy. Media typ, který jak ona sama podotýká „vystavěla v ČR na zelené louce, a to od legislativy až po data„.

Jaká je profesní cesta Radmily Pospíšilové? Jak vnímá svůj obor dnes a jak se jí žije v rodném Zlíně? Čím si ve volných chvílích čistí hlavu? To vše a ještě víc na setkání prozradila a už brzy se o to podělíme i s Vámi.

A jak vnímá setkání zpětně naše Radka, majitelka reklamní agentury MOBILBOARD?  „Pokud můj příběh přinesl někomu z přítomných hostů kdyby jen střípek motivace, povzbuzení, jsem za to ráda. A musím říct, že mě Zikmundova vila svým autentickým prostředím a odkazem majitele mile překvapila. Měla svůj správný náboj a atmosféru. Kdo neměl možnost tento zlínský kulturní skvost navštívit, určitě si zajděte, stojí to za to…“