Teambuilding MOBILBOARD na Javorovém vrchu

Vzlétli jsme do oblak a pokořili své hranice možného i nemožného

Teambuilding MOBILBOARD na Javorovém vrchu

Po každodenním pracovním nasazení potřebujeme někdy vypnout. A kdy je nejlepší čas na teambuilding? No přeci před letními prázdninami! V plné sestavě, počasí jak víno, teplota komfortní a vítr značka ideál. Pozitivní konstelace pro paragliding, který byl nosným tématem letošního dvoudenního teambuildingu na beskydském Javorovém vrchu.

Teambuilding první část: Kurážná zkouška vytrvalosti a odhodlání v srdci Beskyd

I když paragliding nepatří mezi teambuildingový mainstream, v MOBILBOARDu má tento sport své čestné místo. Naše šéfová a majitelka agentury Radka Pospíšilová je totiž paraglidingový srdcař a nadšenec, který má už nalítánu pěknou řádku kilometrů. A protože ráda svou zálibu v adrenalinových aktivitách sdílí, směřovala naše společná teambuldingová cesta letos do výukového centra Flight park Javorový vrch. Právě tady jsme poslední červnový týden na dva dny zakotvili a vyplavili moře endorfinů.

Mobilboard teambuilding Javoráč 2024
Mobilboard teambuilding Javoráč 2024

Staré jádro firemního týmu už má něco odlítáno, pro mladší kolegy to byla nová výzva, ke které se všichni odvážně odhodlali. Tandemový let zvládli všichni na jedničku, za což si zaslouží velkou pochvalu. Svěřit  své já s plnou důvěrou na 15 minut někomu jinému a ještě se ve výšce téměř 1000 m vznášet nad zemí, to není žádná legrace. Hoši z Javoráče jsou ale zkušení letci a instruktoři, takže s jejich podporou a koordinací se stala původní nejistota pro mnohé nezapomenutelným zážitkem na celý život.

Teambuilding druhá část: Souboj Mimoni vs. Butterfly

Po létání pohoda, klídek a tabáček? Ale kdepak! Pořádný outdoorový turnaj týmů, kde jsme společně zapojili mozek, tělo i komunikační dovednosti. Odpolední a dopolední aktivity pod záštitou agentury Tern Event jsme si vyzkoušeli naši schopnost týmové kooperace a synchronizace. Člověk si při nich uvědomil, jak složitě přemýšlí nad zdánlivě jednoduchými věcmi. Ale neděste se, v MOBILBOARD občas i odpočíváme. Večer se už nesl v klidovém režimu s dobrým jídlem, hudbou a tancem, někteří si otestovali i nerušené spaní ve stromové hamace a nasáli noční energii krajiny.  

Teambuliding třetí část: Když hory, tak Besky

Před závěrečným rozloučením a úprku na víkend jsme si dali ještě malou exkurzi ve firmě Besky. Tradiční beskydská manufaktura, která vyrábí vlněné přikrývky z oveček od místních farmářů, nám ukázala, jak se dá vybudovat hezká rodinná firma založená na tradiční výrobě vlněných produktů a jak se s tímto materiálem pracuje od surového stavu až po luxusní přikrývku. Prostě vše, co předchází finálnímu spaní jako ve vlnce!  

A tak my si žijeme v MOBILBOARD! Děkujeme Radce za příležitost a organizaci, týmu z Flight park Javorový za zážitek, občerstvení a úžasné zázemí, agentuře Tern Event za activity program a firmě Besky za hezkou prezentaci.