Vánoční den po mobilbordovsku

Celodenní akční program s gastro zážitky

Vánoční den po mobilbordovsku

Po roce zase Vánoce a firemní večírek, tedy spíše vánoční den! Tentokrát v rekordním počtu a čase… Je nás meziročně zase o cosi víc a to je opět výzva. Ale nenechte se mýlit. Pokud čekáte v MOBILBOARD klasickou vánoční party, rovnou zapomeňte. V naší reklamní agentuře jedeme v akčním módu i na společenských akcích, statická poloha se příliš nepřipouští. A tomu odpovídal i letošní program, který trval víc než 10 hodin!

Ranní start na firmě

Začalo to ve zlínském dopravním podniku

Hned po ránu jsme si to z firmy vyjeli trolejbusem přímo do místního dopravního podniku, s nímž dlouhodobě spolupracujeme. Zhodnotili jsme společný reklamní rok a poděkovali si tak, jak se na moravské poměry sluší a patří. Naše další kroky dopravním labyrintem vedly na oddělení dispečinku. Velice důležitý článek, které odpovídá za bezproblémový chod všech linek, tedy i našich reklamních kampaní! A že to bylo zajímavé povídání… Místní myčka vozů MHD byla naší poslední stanicí dopravního podniku. Hygiena a péče o reklamní polepy je totiž důležitá. Jen správnou, ale zároveň šetrnou údržbou můžeme docílit dlouhodobě krásného a mladistvého vzhledu MHD reklamy. Mycí linka dopravního podniku využívá maximálně šetrný a ekologicky ohleduplný proces mytí, což jsme si otestovali na vlastní kapotu.

Exkurze v DSZO Zlín

Street food s degustací punče a svařáku

Z hromadné dopravy přepínáme na bezemisní verzi, pěší chůzi Zlínem. Cílovou zastávkou nám budiž Kvítková ulice, kde na nás čeká brunch ve vyhlášeném Comic Cone Foodtrucku. A věřte, kdo zkusil tento skvělý burger, už nechce jiný! Chuťový zážitek a atmosféra stánku v kombinaci s touto kouzelnou čtvrtí fakt funguje. MOBILBOARD tým posilněný a přesouváme se pomalu do centra na testování vánočních punčů a svařáků, abychom si dodali kuráž na odpolední turnaj!

Týmový bowling, domácí kremrole a hurá na večeři!

Pokračujeme v pálení kalorií a dáváme si poobědní bowlingové utkání, které prokládáme domácími kremrolemi od Patrika* (*kolega z obchodu, jehož maminka peče luxusní trubičky. Pokud objednáte u Patrika nějakou hezkou kampaň na trolejbusech, autobusech či tramvajích, určitě Vám rád mámin recept prozradí 😊). A vězte, že cukrovo-herní kombinace je to úžasná. Doporučujeme zkusit!  Do tohoto letošního vánočního dne jsme dali fyzicky maximum, budiž nám odměnou poslední večerní tečka v podobě posezení u výborné večeře.

Takže co, kdo nás trumfne v délce firemního vánočního dne? A nemyslíme tím večerní party a dancing. No, sami už jsme teď zvědaví, kam to posuneme napřesrok.