Dálkové autobusy FlixBus jedou naplno s kampaní od MOBILBOARD!

Dominantní formát Back Board opět potvrzuje, že reklama na transportu je výbornou alternativou dálničních billboardů

Dálkové autobusy FlixBus jedou naplno  s kampaní od MOBILBOARD!

Máme obrovskou radost! Po delší pauze zase sviští flotila dálkových busů FlixBus a hned s kampaní od MOBILBOARD.

Po pandemické pauze přichází nová OOH kampaň na dálnicích

Je to přesně rok, kdy se nám podařilo získat oficiální zastoupení reklamy na vozech FlixBus. Další logický krok agentury se záměrem doplnit reklamní síť dálkových autobusů o tohoto atraktivního dopravce a rozšířit tak klientům inzertní prostor na dálnicích. Pandemie však část vnitrostátních a mezinárodních linek na určitou dobu odstavila mimo provoz a na své uvedení si tak první outdoor kampaň musela ještě chvíli počkat. A dnes, konečně, se do plného provozu vrací zelené autobusy v plné své kráse a venkovní reklama na vozech FlixBus dostává reálné rozměry.

Na linkách FlixBus se veze poutavá reklama Siemens

Svou dálniční premiéru na formátu Back Board v těchto dnech zahájila vizuálně výrazná reklama pro značku Siemens a musíte uznat, že vypadá skutečně perfektně! V hustém silničním provozu na sebe kampaň strhává maximální pozornost a pro motoristy i spolujezdce se stává nepřehlédnutelnou. Mobilní plocha zadního čela tak opět obhajuje svou silnou pozici efektivní alternativy dálničních billboardů.

Kampaň Siemens na formátu Back Board, autobusy FlixBus

Už teď se těšíme na další povedené realizace. Věříme, že právě reklamní plochy na dálnicích vytvoří klientům zajímavé zázemí pro brand, produktové nebo náborové kampaně.