MOBILBOARD uzavřel exkluzivní reklamní spolupráci s RegioJet

Agentura zajišťuje největší zastoupení reklamy dálkových autobusů v ČR a SR

MOBILBOARD uzavřel exkluzivní reklamní spolupráci s RegioJet

Agentuře MOBILBOARD, která zajišťuje reklamu na vozech veřejné dopravy, se podařilo uzavřít exkluzivní reklamní spolupráci s dopravcem RegioJet. Reklamní síť vnitrostátních a mezinárodních linek FlixBus a Arriva Express tak doplní významná flotila žlutých autobusů Student Agency a vlaky RegioJet. Oficiálním zastoupením třech významných dálkových dopravců vzniká největší síť pohyblivých reklamních ploch v prostoru dálnic a rychlostních komunikací v ČR, na Slovensku a s přesahem do zahraničí.

„Spolupráci s RegioJet považujeme za velký úspěch. RegioJet je silná značka, která doplňuje poslední důležitý dílek do naší sortimentní skládačky v kategorii dálkových autobusů. Pro zadavatele, kteří se chtějí odlišit či preferují reklamu na dálnicích, představuje skvělou a současně jedinou alternativu tradiční billboard/bigboard reklamy. Ta jinak již v tomto prostoru není možná nebo je značně omezená. RegioJet obsluhuje téměř 70 dálkových autobusů, které odbaví měsíčně přes 1200 tuzemských, slovenských a zahraničních spojů. U vlaků je to až přes 1500 spojů za měsíc. Vezmeme-li v úvahu ještě exkluzivitu ploch a dálkový přesah napříč republikou, za hranice, vzniká pro zadavatele už seriózní reklamní volba, která stojí za zváženou,“ uvádí Radmila Pospíšilová, majitelka reklamní agentury MOBILBOARD.

MOBILBOARD zastoupení vozů RegioJet
Foto: MOBILBOARD

RegioJet vnímá spolupráci jako přínos

Jak se těší na kooperaci s MOBILBOARDem Jan Šimůnek, Marketingový manažer pro RegioJet media?

Těším se na spolupráci s partnerem, který má mnohaleté zkušenosti s přípravou a realizací reklamních kampaní v outdoor a online prostředí. Určitě se těším na propojení našich jednotlivých produktů v oblasti inzerce do větších balíčků, které má MOBILBOARD díky širokému portfoliu produktů a služeb možnost sestavovat. Vždy zastávám názor, že když už něco děláme tak to dělejme pořádně.“

„Agenturu MOBILBOARD jsme vybrali na základě dlouholeté bezproblémové spolupráce a stabilitě. Nabídka reklamních ploch je pro nás doplňující služba, a proto jsme rádi za zkušeného partnera v oblasti reklamy, který ví jak dosáhnout nejlepších výsledků a má tým složený z lidí, které tento obor baví. To jde pak spolupráce sama.“ uvádí Šimůnek.

MOBILBOARD spolupráce s RegioJet
Foto: MOBILBOARD

Dopravce RegioJet nabídne nové reklamní možnosti

Žluté autobusy a vlaky nejen výrazně posílí kapacitu reklamních ploch a tras na dálkových linkách. Pokryjí nové lokality a skupinu cestujících, přinesou s sebou také NOVINKY v oblasti formátů. Zadní čelo autobusu doplní síť reklamních LCD monitorů.

Autobus RegioJet s formátem Back Board
Foto: MOBILBOARD

Vlaky pro změnu nabídnou širokou škálu vnitřních nosičů. Prostor pro reklamu poskytnou také formáty na vybraných prodejních místech RegioJet nebo online média dopravce.

Tři cenové úrovně a variabilita pro zadavatele

S ucelenou nabídkou inzerce na dálkových vozech vzniká nový cenový model, který zajistí zadavatelům maximální variabilitu napříč lokalitami a formáty. Klienti tak budou moci vybírat z konkrétních linek ve třech cenových relacích, viz Standard, Premium, Exklusive. Jejich úroveň určuje trasa a frekvence spoje. Využít tak mohou od linky Praha-Brno, až po Ostravu, Košice a dalších tuzemských a slovenských linek, včetně těch zahraničních.

 „Reklamní spolupráce je výhodná nejen pro klienty, ale také pro dopravce, protože napomáhá maximálně využít potenciál reklamních ploch na vozech veřejné dopravy. Specializace a praxe v oboru, znalost klientských požadavků a důraz na kvalitu služeb nám totiž umožňuje zvyšovat atraktivitu tohoto media typu na trhu venkovní reklamy,“ uvádí zakladatelka agentury MOBILBOARD.

MOBILBOARD spolupráce s Regiojet
Video: MOBILBOARD

Mediaguru: https://www.mediaguru.cz/clanky/2023/04/mobilboard-prodava-reklamu-pro-regiojet-rozsiruje-zaber/

Médiář: https://www.mediar.cz/regiojet-exkluzivne-prodava-reklamu-pres-mobilboard/