Reklama na autobusech vozí zvířecí osobnosti ze Zoo Praha

Poznejte zvířecí pasažéry, kteří jezdí na MHD

Reklama na autobusech vozí zvířecí osobnosti ze Zoo Praha

V těchto květnových dnech naše pražské autobusy doslova ožívají. Po dlouhé době se zadní čela pěti vybraných vozů pyšní krásným zvířecím motivem, tentokrát reklamní realizací pro Zoo Praha.

ZOO Praha BB zirafa
MOBILBOARD realizace kampaně pro Zoo Praha, motiv žirafa

Zoo svou kampaní prostřednictvím formátu Back Board veřejnost seznamuje s vybranými zvířecími osobnostmi zoologické zahrady. A to nejen skrze jejich druhové pojmenování, ale i osobním jménem. Hlavními celebritami pražské MHD se tak stává žirafa Anička, tučňák Sněhurka, panda Jerry nebo gorila Kamba či slonice Shanti na dálkovém autobuse FlixBus.

Každé z vyobrazených zvířat zastupuje svůj živočišný druh. Každé má svůj vlastní životní příběh, všichni společně patří mezi ohrožené živočichy. Tyto zvířecí osobnosti můžete zachytit nejen na pohyblivých MHD billboardech, ale poznat je tváří v tvář přímo v pražské zoologické zahradě.

ZOO Praha BB slon na autobusu FlixBus
MOBILBOARD realizace kampaně s motivem slona pro Zoo Praha, dálkový autobus FlixBus

Fauna v reklamě je vždycky poutavá, dokáže zaujmout a potěšit nejedno divácké oko. Máme velkou radost, že jsme se mohli podílet na realizaci autobusové kampaně právě pro ZOO Praha. Zoo přejeme, aby tato reklama pomohla významně posílit návštěvnost, která je tolik potřebná pro zajištění fondů nezbytných pro záchranu nejzranitelnějších živočišných druhů.