Reklama FlixBus

Jediná venkovní reklama na dálnici pro Vaši kampaň

Reklama na autobusech FlixBus využívá jedinečný prostor na dálnici

K letním dálnicím patří kampaně na autobusech FlixBus! Jediná účinná venkovní reklama a skvělá alternativa zrušených billboardů podél dálnic. Frekventovaný prázdninový provoz pohyblivé reklamě na dálkových a linkových autobusech přímo nahrává, protože vytváří ideální podmínky pro reklamu.

Reklamní plocha FlixBus
Reklamní plocha na autobusech FlixBus

Svezte svou značku na zelených busech a buďte vidět od Česka až za hranice

Mobilní reklama na dálkových linkách má nespornou výhodu oproti statickým plochám. Dokáže totiž geograficky pokrýt území na kilometry daleko a vizuálně oslovit rozmanité publikum jak na dálnicích, tak i ve městech. Zejména pro motoristy a spolujezdce, kteří míří do práce či za dovolenou, je reklama na zadním čele autobusů prostě nepřehlédnutelná.

MOBILBOARD kampaň Moře reklamy na autobusech FlixBus
I takto může vypadat Vaše kampaň na autobusech FlixBus, reklama MOBILBOARD, formát Back Board

Využijte nejúčinnější venkovní reklamu s 5% slevou

Pohyblivé reklamní plochy na autobusech vykazují 14x vyšší účinnost než statické billboardy. Je to právě pohyb na specifických reklamních plochách, co zvyšuje výkon, eliminuje reklamní slepotu a dělá reklamu na vozech veřejné dopravy výjimečnou! Chcete pro svou kampaň exkluzivní reklamní plochu? Pak vyzkoušejte oblíbený formát Back Board na autobusech FlixBus, využijte okamžitou letní slevu 5 % * na vyžádání u našich obchodníků a buďte vidět tam, kde jiní nejsou! Pronájem reklamních ploch FlixBus zajišťuje MOBILBOARD.

FlixBus kampaň pro značku Siemens
Ukázka reklamní kampaně na FlixBus pro značku Siemens

 *Sleva platná do 31.12.2022.