Rosteme – máme obchodního a provozního ředitele

Měníme organizační strukturu a posilujeme lidské zdroje

MOBILBOARD roste – má obchodního a provozního ředitele

Reklamní agentura MOBILBOARD, která zajišťuje reklamu na vozech veřejné dopravy, výrazně posiluje lidské zdroje a od února mění organizační strukturu.

Na pozici Obchodního ředitele (CSO) vedení společnosti jmenovalo Petra Mikulku. Ve firmě působí 10 let a 5 let úspěšně řídí obchodní projekty v Praze a středních Čechách. Nově povede tým obchodníků pro ČR a obchodníků na Slovensku.

Provozní vedení firmy přebírá na pozici Provozního ředitele (COO) Jakub Němec. Jakub v agentuře už 17 let zajišťuje reklamní spolupráci s mediálními agenturami a klíčovými klienty.

Důvodem personálních změn je zásadní nárůst realizovaných kampaní a potřeba změny v oblasti automatizace, digitalizace a zefektivnění firemních procesů. V současné době MOBILBOARD realizuje na území Česka a Slovenska přes 800 kampaní ročně.

Jednatelka firmy Radmila Pospíšilová předává část svých kompetencí, aby se mohla věnovat spouštění nových firemních systémů a projektů. „Cítím potřebu pracovat na pozitivním vnímání reklamy, jelikož tlak politiků na reklamní smog sílí a omezuje nám prodávat celé regiony a kraje. V letošním roce plánujeme spustit kampaň „Pohyblivá reklama je užitečná“ a postupně budeme oslovovat s nabídkou spolupráce i další agentury“, uvádí Radmila Pospíšilová.

MOBILBOARD nová organizační struktura
MOBILBOARD vedení: Jakub Němec, Radmila Pospíšilová, Petr Mikulka

Agentura MOBILBOARD vloni oslavila 20ti leté působení na reklamním trhu. Má záměr toto jubileum oslavit stavbou zeleného sídla firmy – revitalizovat opuštěný zlínský areál,  vybudovat zde biotop a setkávací inovační centrum.

Napsali také o nás v Mediaguru, Médiář, Busportal