Tvoříme svět pohyblivé reklamy

Jsme dodavatelem reklamy na vozech veřejné dopravy po celé České republice a na Slovensku. Zajistíme pro vás kreativní exteriérovou i interiérovou kampaň na klíč na vozech MHD, příměstské, dálkové dopravy.

Vysoká efektivita v pohybu

Realizací kampaní na autobusech, trojlebusech, tramvajích, v metru nabízíme kreativní reklamní řešení, ale také efektivní média nosič. Díky své mobilitě má totiž reklama v MHD 14x větší zásah než statický outdoor.

Děláme pohyblivé billboardy, ale umíme to i s digitálem

Jsme největším dodavatelem MHD reklamy v ČR a na Slovensku. Zajišťujeme polepy autobusů, trolejbusů, tramvají. Exteriérovou reklamu v pohybu doplňují interiérové plochy a zajímavé městské, digitální a online formátyPlošně i regionálně reklamně pokrýváme více než 2 000 vozů MHD, příměstské a dálkové dopravy, síť 1500 LCD monitorů, síť jízdenkových automatů a 330 Wi-Fi pointů s mobilní Wi-Fi reklamou v dopravě. Zrealizujeme pro Vás reklamu na klíč, od A až po Z.

 

Dálkové autobusy jedou! Jediná reklama na dálnicích

Hledáte pro svou kampaň opravdu výraznou reklamní plochu? Vyzkoušejte reklamu na dálkových autobusech RegioJet, FlixBus nebo Arriva Express. Vnitrostátní a mezinárodní dálkové linky a vlaky jsou plnohodnotnou alternativou dálničních billboardů. Využijte hustý dopravní provoz ke zviditelnění své značky, produktu či služby. Vyberte si linku a inzerujte na exkluzivních reklamních plochách!

OOH reklama stimuluje on-line aktivitu

Jak zvýšit své on-line prodeje? Propojte svou kampaň s OOH reklamou na vozech veřejné dopravy! Je totiž kreativní, nepřehlédnutelná a zapamatovatelná. Poslední výzkumy potvrzují, že OOH reklama stimuluje on-line aktivitu spotřebitelů a efektivně kooperuje s internetovým prostředím. Přesvědčte se!

Ucelená nabídka za síťové ceny, vše z jednoho místa!

Komplexní realizace a individuální přístup je nám vlastní. Zadavatelům nabízíme ucelenou nabídku reklamních ploch za síťové ceny. Dokážeme obsloužit rozmanité požadavky reklamních agentur, přímých velkých i menších klientů. Vytvoříme vám speciální balíček na míru dle konkrétního zadání a specifik vaší cílové skupiny. Umíme šikovně kombinovat outdoor s online médii a maximalizovat zásah kampaně. Nabízíme úsporné, ekonomické řešení při nákupu lokálních nebo celorepublikových kampaní ve veřejné dopravě, abychom efektivně zhodnotili vaše vynaložené prostředky.

V reklamě na transportu také měříme výkon

Zajišťujeme celorepublikové i regionální pokrytí

Ročně realizujeme stovky kampaní pro významné klienty a značky. Reklamu zajišťujeme jak celorepublikově, tak regionálně. Měníme tímto trend inzerce v transportu. Pokud jste místní nebo celorepublikový zadavatel, můžete v konkrétních lokalitách reklamně oslovit klíčové zákazníky a komunikaci kampaně přizpůsobit podmínkám konkrétní lokality. Exkluzivní zastoupení a formáty na míru ve vybraných regionech:

 

MOBILBOARD Praha

MOBILBOARD Středočeský kraj

MOBILBOARD Moravskoslezský kraj

MOBILBOARD Vysočina